Шанувальники їжачка Соніка будуть раді: Sega анонсує нову ретро-приставку

Через майже рік після першого анонсу (і півроку після новин про перенесення релізу) компанія Sega розповіла подробиці про свою нову ретро-мініконсоль Mega Drive Mini/Genesis Mini, включаючи дату релізу і список ігор для японської та глобальної версій новинки.

Отже, в США і Європі консоль буде називатися Sega Genesis Mini, а на рідному для себе ринку Японії — Sega Mega Drive Mini. Зовні вона повторює значно зменшену версію свого попередника Mega Drive. У комплект поставки входять два дротових контролера (різні для Японії і США), кабель живлення і HDMI-кабель.

Реліз обох версій відбудеться 19 вересня 2019 року, при цьому покупець отримає відразу 40 попередньо встановлених ігор, список яких буде відрізнятися для різних регіонів. Вартість консолі становитиме близько $ 79,99, при цьому цей рівень буде незначно відрізнятися для конкретних країн.

Читайте также:   Продажи смартфонов в мире: самые весомые игроки рынка

У Sega поки не назвали повний список комплектних ігор, проте поділилися з покупцями першою десяткою ігор. В японській версії це будуть Castlevania Bloodlines, Comix Zone, Gunstar Heroes, Madou Monogatari Ichi, Powerball, Puyo Puyo 2, Rent-a-Hero, Shining Force, Sonic 2 і Space Harrier II. Для американців список ігор включає Altered Beast, Castlevania: Bloodlines, Comix Zone, Dr. Robotnik’s Mean Bean Machine, Ecco the Dolphin, Gunstar Heroes, Shining Force, Sonic The Hedgehog, Space Harrier II і ToeJam & Earl.

Читайте також:ЯК У “ЗОРЯНИХ ВІЙНАХ”: США БУДЕ НАВЧАТИ БЕЗПІЛОТНИХ ВЕДЕНИХ ТАК САМО, ЯК І ЛЮДЕЙ-ПІЛОТІВ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.