Корона, Хід королеви і Тед Лассо: стали відомі переможці премії Еммі-2021

Корона, Хід королеви і Тед Лассо

У Лос-Анджелесі завершилася 73-тя церемонія нагородження телевізійної премії “Еммі”. У минулому році захід проходив в основному онлайн, в цьому році церемонія пройшла офлайн.

У категорії «Кращий драматичний серіал» нагороду отримала “Корона” (Netflix). Олівія Колман за роль королеви Єлизавети II отримала статуетку за «Кращу головну жіночу роль в драматичному серіалі». Серед чоловіків цю нагороду отримав Джош О’Коннор – за роль молодого принца Чарльза в серіалі “Корона”.

Джилліан Андерсон за роль Маргарет Тетчер і Тобайас Мензіс за роль принца Філіпа стали кращими виконавцями ролей другого плану в драматичному серіалі. Загалом серіал переміг в 11 номінаціях.

Кращим комедійним серіалом став “Тед Лассо” (Apple TV). Джейсон Судейкіс і Джин Смарт стали кращими виконавцями головних чоловічої та жіночої ролей в комедійному серіалі.

Читайте также:   БАТЬКО КОРОЛЕВИ ЛЕТИЦІЇ ЙДЕ НА ПЕНСІЮ, ЩОБ ДБАТИ ПРО СВОЮ РОДИНУ

Анна Ваддінгем і Бретт Голдштейн, які також зіграли в “Тед Лассо”, отримали нагороду за кращі ролі другого плану.

Кращим міні-серіалом став “Хід королеви” (Netflix). У 2021 році він опинився серед лідерів за кількістю перемог (11 статуеток, у тому числі за кращу режисуру міні-серіалу, кращий акторський склад, костюми і т.д.).

У категорії “Краща головна жіноча роль в міні-серіалі” перемогла Кейт Уінслет за роль детектива в “Мейр з Істтауна” (HBO). Під час нагородження актриса подякувала авторовi серіалу за те, що він створив “недосконалу маму середніх років”, завдяки чому жінки побачили себе на екрані.

Пітерс і Джуліанн Ніколсон перемогли в номінаціях за ролі другого плану в міні-серіалі.

Читайте также:   Майбутнє української освіти: в школу будуть зараховуватися без конкурсу, а додаткові предмети обиратимуть за бажанням

“Краща головна чоловіча роль в міні-серіалі” у Евана Макгрегора за серіал “Холстон”.

Найбільше нагород отримав стрімінговій сервіс Netflix (44), який в минулому році став другим. Зате торішній тріумфатор і володар 130 номінацій став другим за кількістю статуеток, отримавши лише 19 нагород. У Disney+ 14 нагород, а у Apple TV – 10.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *