Світлана Осауленко виступила з промовою на Kyiv Global Summit: Women. Peace. Security-2019 (Фото + Відео)

3 жовтня у Києві в КГЦ “Парковий” пройшов Kyiv Global Summit: Women. Peace. Security-2019 – перша ефективна платформа пошуку нових ідей і рішень для участі жінок у миротворстві, подоланні соціально-гуманітарних криз, а також розширенні ролі і впливу жінок у політиці та суспільстві.

“Як і в минулому році, сьогодні на платформі Kyiv Global Summit зібралася жіноча еліта України, і ми говоримо про найважливіші виклики – це мир, боротьба з бідністю, захист прав жінок і дітей, подолання гострої гуманітарної кризи. Я впевнена, майбутнє України – в жіночих руках! ” – підкреслила один з організаторів Kyiv Global Summit, народний депутат Наталія Королевська.

Читайте также:   В Ізраїлі пройдуть треті за рік парламентські вибори

На Kyiv Global Summit з промовами виступали іноземні гості, представники міжнародних організацій та місій, народні депутати, лідери громадських організацій, експерти та правозахисники.

 

Спікером від міста Одеса стала голова депутатської фракції “Українська морська партія Сергія Ківалова” Одеської міської ради, відомий громадський діяч Світлана Осауленко. Світлана, на ряду з першим президентом України Леонідом Кравчуком, головою Верховної Ради України Дмитром Разумковим, народними депутатами від різних фракцій та представниками Європарламенту виступила з гучною промовою.

“Наша країна стоїть на початку складного і тривалого шляху врегулювання конфлікту, примирення і реінтеграції територій і людей. І ми об’єднали жіночу еліту України, міжнародних партнерів, представників усіх фракцій парламенту з єдиною метою – повернути мир і домогтися найякісніших змін в країні! Я впевнена, жінки – та м’яка сила, яка шляхом свого прикладу толерантності, взаємоповаги, партнерства, відклавши в сторону всі амбіції і емоції, сприятиме, щоб процес мирного завершення конфлікту був максимально успішним!”, – промовила Світлана Осауленко.

Читайте также:   Центрвиборчком опрацював 100% протоколів на дільницях за кордоном

Саміт зібрав понад 900 українських і зарубіжних гостей. Підсумками проведення зустрічі стали конкретні практичні ініціативи жінок України – організація Платформи щодо примирення і Робочої групи з відновлення і забезпечення соціального захисту громадян, які постраждали від конфлікту на сході.

У прийнятій на Kyiv Global Summit Декларації жінки України висловили цілковиту підтримку в узгодженні політичної «формули Штайнмайєра», продовженні переговорів в «нормандському форматі» і готовності реалізації Мінських угод.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *