Стюардеса захотіла заклеїти рот дитині в літаку і нарвалася на скандал

Стюардеса захотіла заклеїти рот дитині в літаку

У США стюардеса запропонувала заклеїти рот дворічної дівчинки медичною маскою і нарвалася на скандал з боку її батьків. Про це повідомляє Daily Mail.

Інцидент стався під час рейсу авіакомпанії Southwest Airlines з Флориди в Вірджинію. До американців, якi летіли разом з маленькими дитиною, підійшла бортпровідниця і попросила надіти на неї засоби захисту.

Однак дівчинка почала пручатися – за словами її матері, вона хотіла посмоктати великий палець в роті, так як це заспокоює її при зльоті. Тоді стюардеса запропонувала родині на вибір два варіанти – надіти на дитину маску і вирізати дірку для пальця або приклеїти її до обличчя.

Ідея співробітниці авіакомпанії розлютила жінку. «Я розумію, що в нинішніх умовах носіння маски – це правило для всіх, але такий абсурд щодо моєї дитини виходить за всякі рамки», – прокоментувала вона ситуацію в інтерв’ю виданню.

Читайте также:   Лесные пожары бушуют в Калифорнии: в штате объявлено чрезвычайное положение

Пізніше мандрівниця звернулася зі скаргою до Southwest Airlines. Представники авіакомпанії відповіли, що під час польоту носити маски зобов’язані всі без винятку пасажири старше двох років. При цьому жінці принесли вибачення і пообіцяли, що проведуть зі стюардесою розмову про етичні норми.

Раніше в серпні американська бортпровідниця публічно принизила пасажирку через занадто відверте вбрання і пригрозила викинути її з літака. Стюардесі не сподобалися короткі шорти і кроп-топ дівчини, через що вона пообіцяла вигнати пасажирку з рейсу, якщо та «Не прикриється».

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *