Ілон Маск встряв у черговий скандал. На цей раз він посварився з режисером фільму “Матриця”

Бізнесмен закликав передплатників прийняти “червону таблетку”, тобто проголосувати за Республіканську партію США

Не встигли шанувальники американського інженера Ілона Маска вдосталь обговорити ім’я його новонародженого сина, як підприємець вляпався в черговий скандал. На своїй сторінці у Твіттері він завуальовано закликав підписників голосувати за партію, вихідцем якої є Дональд Трамп, використовуючи знамениту фразу з фільму “Матриця”.

– Прийміть червону таблетку, – написав Маск.

Незабаром в коментарях до твіту дочка президента Штатів Іванка написала: “Готово”. Після цього режисер картини Ліллі Вачовскі залишила не настільки райдужний коментар: “Пішли ви обидва”.

У США вираз “прийняти червону таблетку” використовується як синонім підтримки Республіканської партії, чий офіційний колір червоний – на противагу “синім” демократам.

Що за фраза?

Багато хто знає, що це цитата з фільму “Матриця”, в якій Морфеус пропонує Нео дізнатися всю правду або повернутися до колишнього життя.

– Приймеш синю таблетку, і казці кінець. Ти прокинешся у своєму ліжку і повіриш, що це був сон. Приймеш червону таблетку – ввійдеш в країну чудес. Я покажу тобі, наскільки глибока кроляча нора. Пам’ятай, я лише пропоную дізнатися правду, більше нічого, – каже Морфеус головному герою.

Маск почав підтримувати Трампа під час пандемії коронавіруса

Підприємець завжди дотримувався поміркованих політичних поглядів і ніколи не підтримував кандидатів під час політичних перегонів. Однак деякі події під час карантину змінили його думку.

Відомо, що глава США з самого початку самоізоляції неохоче закривав кордони і вводив в країні карантинні обмеження. Трамп неодноразово заявляв, що Штати незабаром почнуть жити звичним життям.

Сам Маск також відкрито виступав проти режиму самоізоляції в окрузі Аламеда, штат Каліфорнія, де розташований завод, що належить його компанії Tesla.

– Карантин – це прояв “фашизму”, – заявляв Ілон.

В результаті інженер самовільно відновив виробництво на своїй фабриці, заявивши про те, що місцева влада може прийти й заарештувати його, якщо захочуть. Після виявилося, що Маск і Трамп зідзвонювалися у квітні. В ході дзвінка мільярдер переконував американського лідера, що відновлення виробництва на заводах Tesla не несе в собі ніякого ризику.

Трамп перечити Ілону не став і підтримав його в тому, що фабрики Tesla повинні запрацювати в штатному режимі. Незабаром після новин про те, що Маск відновив виробництво електрокарів, Дональд Трамп виступив на його підтримку в своєму Твіттері.

– Каліфорнія повинна дозволити Tesla і Ілону Маску відкрити фабрики ЗАРАЗ ЖЕ. Це можна зробити швидко і безпечно!, – заявив президент.

Можливо повідомленням про призов “прийняти червону таблетку” інженер хотів висловити подяку Трампу за його підтримку.

Читайте также:   Локации для съемок Игры Престолов ч.3

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 1725

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *