Світовий ринок смартфонів скорочується шостий квартал поспіль

Поки продажі Apple і Samsung стрімко падають, Huawei суттєво нарощує вплив

Фахівці двох провідних аналітичних компаній – IDC і Counterpoint Research – одночасно узагальнили статистику за перший квартал і опублікували звіти, що дозволяють судити про стан справ на світовому ринку смартфонів. І хоча в звітах IDC і Counterpoint Research є кілька дрібних відмінностей, особливих розбіжностей в оцінках немає.

Фахівці обох компаній сходяться на думці, що ринок смартфонів продовжує скорочуватися, шостий квартал поспіль. Але IDC оцінюють падіння в річному вираженні в 6,6%, а Counterpoint Research – 5%. За підрахунками перше, в першому кварталі 2019 року була відвантажено 310,8 млн апаратів, тоді як другі оцінюють обсяг поставок в 345 млн.

Читайте также:   Экспорт металлолома из Украины вырос на 60%

Перші чотири місця в звіті IDC розподілилися так само, як в звіті Counterpoint Research. А ось на п’яте місце фахівці IDC помістили Vivo, тоді як їхні колеги віддали його Oppo. Нагадаємо, обидва цих китайські бренди (Vivo і Oppo), як і OnePlus, належать китайському холдингу BBK Electronics Corporation. Точні дані про постачання смартфонів провідних виробників наведені в таблицях до цієї замітки, тоді як супровідні діаграми дають наочне уявлення про динаміку зміни обсягів продажів лідерів ринку.

Відзначимо лише, що за останній рік поставки Samsung, які поки залишається лідером ринку, впали на 8%, до 72 млн штук. Володар другого місця – китайська компанія Huawei, які прагнуть посісти місце лідера до кінця року – наростила поставки на цілих 50,3%, до 59,1 млн штук, і зараз контролює 19,0% ринку. Частка Samsung становить 23,1%. Тобто, такими темпами шанси у Huawei стати лідером за підсумками цього року високі.

Читайте также:   Microsoft відкриє перший роздрібний магазин в Європі

На третьому місці знаходиться Apple, яка зафіксувала найбільший спад за підсумками кварталу. Її поставки, за даними IDC, впали з 52,2 млн до 36,4 млн. Розрив між Apple і Xiaomi в минулому кварталі скоротився до 11 млн смартфонів. Хоча у Xiaomi поставки в минулому кварталі теж впали, хоча і незначно. Що цікаво, з першої шістки Xiaomi виявилася єдиною серед китайських виробників, що зафіксувала скорочення поставок.

Читайте також: ДВА КИТАЙСЬКИХ СТАРТАПИ ОДИН ЗА ІНШИМ ВИПРОБУВАЛИ ДЕМОНСТРАТОРИ БАГАТОРАЗОВИХ РАКЕТ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *