Приготуйте гаманці: «Укрпошта» значно підвищить тарифи у 2020 році

Національний поштовий оператор «Укрпошта» підвищить вартість послуг з пересилання простих бандеролей та простої письмової кореспонденції. Зміни наберуть чинності з 1 січня 2020 року.

Згідно з новими тарифами, пріоритетні відправлення подорожчають на 10%, а непріоритетні — на 12,5%. Зокрема, вартість послуг з пересилання простих бандеролей вагою до 250 г зросте з 12 до 13,50 гривень (непріоритетні) і з 15 до 16,50 гривень (пріоритетні). Водночас пересилання простих бандеролей вагою з 2 кг до 3 кг подорожчає з 40 до 45 гривень (непріоритетні) і з 50 до 55 гривень (пріоритетні).

У свою чергу вартість послуг з пересилання простої письмової кореспонденції вагою до 50 г подорожчає з 8 до 9 гривень (непріоритетні) і з 10 до 11 гривень (пріоритетні). Разом з тим пересилання простої письмової кореспонденції вагою від 1 до 2 кг подорожчає з 32 до 36 гривень (непріоритетні) і з 40 о 44 гривень (пріоритетні).

Читайте также:   Додаток «Дія» за чотири дні скачали понад 1 млн разів

Крім того, граничні тарифи на пересилання рекомендованих відправлень збільшаться на 14,2% – з 7 до 8 гривень. При цьому вартість універсальних послуг з пересилання поштових відправлень за кордон залишаться на цьогорічному рівні.

Нагадаємо, що з 1 січня в Україні також зростуть тарифи на доставляння періодичних друкованих видань за передплатою. У середньому подорожчання складе від 12 до 15 відсотків.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *