Прем’єр-міністр Італії: з 4 травня відновлюємо роботу на будівництвах і відкриваємо парки

Всього в країні понад 197 тисяч заражених коронавірусом

Прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте заявив, що з 4 травня в країні почнуть знімати карантинні обмеження, введені через пандемію коронавіруса. Про це повідомляє REUTERS.

– Карантин в Італії будемо знімати поступово – через тиждень відновимо промислову діяльність. Буде знову дозволена робота будівельних компаній, виробників і деяких оптовиків. Відкриються для прогулянок парки. Будуть дозволені сімейні відвідування і траурні церемонії за участю не більше 15 осіб, але за умови збереження соціальної дистанції, – запевнив він.

За словами Конте, навчальний процес в школах не будуть відновлювати до вересня, щоб не ризикувати “здоров’ям дітей”.

– На карту поставлено здоров’я дітей. Всі сценарії експертного комітету передбачають високий ризик зараження в разі відкриття шкіл до вересня, – пояснив він.

З 18 травня в Італії планують відкрити магазини роздрібної торгівлі, музеї та бібліотеки, а з червня – ресторани, бари, салони краси та перукарні.

Жорсткі карантинні обмеження ввели в країні 10 березня. З початку пандемії на коронавірус захворіли понад 197 тисяч італійців, померли 26 тисяч осіб, а одужати вдалося – 63 тисячам. Число нових випадків в державі зменшується вже п’ять днів поспіль.

А як в інших країнах?

Чехія першою з країн ЄС з 27 квітня відкрила кордони для своїх громадян. В’їзд іноземців в країну як і раніше обмежений, виключення зроблено для підприємців з Євросоюзу. Також відновили роботу магазини площею до 2,5 тис. кв.м і автошколи. А ВИШі зможуть відновити навчання, але з обмеженням до п’яти осіб в приміщеннях.

У Швейцарії сьогодні відновили роботу перукарі, фізіотерапевти та підприємства, що надають побутові послуги. В Австрії з 1 травня відкриються магазини, перукарні, манікюрні салони тощо.

У Литві з понеділка відкрилися музеї, бібліотеки, вуличні кафе, перукарні та косметичні салони. На спортивних майданчиках дозволили такі види спорту, як гольф і теніс. Відкрилися зоопарки та ботанічні сади.

В Україні продовжили карантин до 11 травня, не знімаючи раніше наведені обмеження. Уряд розробив план виходу з нього, який складається з п’яти етапів. Для пом’якшення умов карантину відсоток виявлених випадків захворювання повинен коливатися в межах + – 5% як мінімум протягом 10 днів, а лікарні повинні бути заповнені пацієнтами з COVID-19 менш ніж на 50%.

Читайте также:   Як виглядає квартира за $ 98 млн — рекорд для Нью-Йорка

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.