Сонячні панелі Tesla подешевшали на 38%

Компанія Tesla знизила ціни на свої сонячні панелі. Тим самим компанія прагне зупинити зниження продажів в даному сегменті бізнесу. У першому кварталі 2019 року було зафіксовано найменшу кількість установок сонячних панелей за останні 6 років – сукупна потужність склала 47 МВт в порівнянні з 73 МВт в першому кварталі 2018 року. В результаті, Tesla опустилася на третю позицію в рейтингу найбільших установників сонячних панелей в США. Її випереджають компанії Sunrun і Vivint Solar. Проте, бізнес по установці сонячних панелей Tesla залишається прибутковим.

Тепер онлайн конфігуратор пропонує масив панелей потужністю 4 кВт вартістю $ 7980 після федеральної податкової пільги, що становить трохи більше $ 1,99 за ват, включаючи установку. Залежно від того, де проживають клієнти, ціна за ват може знизитися до $ 1,75, що на 38% менше, ніж в середньому по країні ($ 2,85), і набагато менше в порівнянні з попередніми цінами Tesla.

Читайте также:   Відновлювана енергетика в Європі вперше обігнала традиційну (газ і вугілля) за часткою в загальній структурі генерації

Керівник сонячного напрямки бізнесу Tesla Санджай Шах назвав два основні шляхи зниження вартості сонячних панелей. Перший – це стандартизація більшості обладнання. Тепер клієнти зможуть купувати панелі тільки з кроком 4 КВт у вигляді масиву з 12 панелей. По-друге, клієнтам буде запропоновано виконати деякі прості етапи процесу установки панелей, такі як фотографування електричних лічильників і коробок вимикачів. Раніше для цих найпростіших процедур було потрібне відвідування об’єкта співробітниками Tesla.

Санджай Шах також заявив, що Tesla планує приступити до продажів сонячних панелей у вигляді покрівельної черепиці в другій половині 2019 року. Така покрівля була анонсована ще в 2016 році, а в 2017 році її вже встановили на будинку Ілона Маска. Але запуск масового виробництва був відкладений. Нещодавно Маск заявляв, що компанія все ще продовжує розробку і тестування сонячної черепиці, так як є проблеми з її довговічністю, що і затримує її широке впровадження.

Читайте также:   Китай отримав зразки з Місяця

Читайте також: TESLA ЗВІТУВАЛА ПРО ЧИСТІ ЗБИТКИ В $702 МЛН ЗА ПІДСУМКАМИ ПЕРШОГО КВАРТАЛУ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *