В Єврозоні оновили дизайн купюр номіналом 100 і 200 євро

В Єврозоні триває оновлення банкнотного ряду євровалюти. У вівторок, 28 травня, в оборот вийшли нові купюри в 100 і 200 євро.

Оновлені банкноти зберегли колишню колірну гамму, але трохи змінився дизайн. Вони тепер виконані в стилі нових банкнот менших номіналів, які оновили раніше. Більш того, змінилися і розміри купюр. Тепер ширина ста і двохсот євро така ж, як у купюри в 50 євро. Відзначається, що завдяки цьому нові купюри будуть легше поміщатися в гаманцях громадян, це так само полегшить життя банкам – в банкоматах не потрібно буде робити широкі відсіки для купюр, що прискорить роботу апаратів.

Однак головна причина поновлення – це оснащення їх додатковими елементами захисту. На них нанесені видимі оку захисні знаки, які може вважати тільки машина. Крім того, вони містять новий елемент – голограму, яка змінюється при обертанні купюри. Ці банкноти завершують оновлення другої серії європейської валюти, нові 5, 10, 20 і 50 євро вже вийшли в обіг.

Читайте также:   Український творець паперу з опалого листя RE-leaf PAPER випустив першу промислову партію паперу об'ємом 1,5 тонни

Міняти старі купюри на нові не потрібно. Вони будуть ходити нарівні з новими до їх природного виведення з обігу. Оновлена ​​купюра в 500 євро випускатися не буде.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 72

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *