Підрахує податки і звітує до держорганів: в Україні запустили бота-бухгалтера ReporTax

Компанія ЛІГА: ЗАКОН та юридична компанія Juscutum створили чат-бот ReporTax для ФОП. Бот самостійно розраховує і сплачує податки, а також подає звітність до держорганів. Підприємці не завжди можуть відстежувати всі податкові дати, тому затримки з платежами та звітами до сих пір були головною причиною штрафів. Тепер бот це робить за них, нагадує про терміни і пояснює проблемні податкові питання.

ReporTax вже працює в додатку Telegram, а незабаром планується його запуск в FB-месенджері. Сьогодні сервіс доступний для ФОП третьої групи, які не мають оформлених працівників. В цілому в Україні зареєстровано 1,85 млн підприємців, більшість з яких вибрали саме третю групу оподаткування.

«Цим проектом ми хочемо підтримати курс держави на діджіталізацію комунікацій і зробити свій внесок у цей процес. Часи, коли сплата податків була тісно пов’язана зі складними формами і бланками відходять в минуле, і ми в цьому допомагаємо, – зазначила Ольга Таранова, бізнес-лідер бухгалтерського напрямку компанії ЛІГА: ЗАКОН. – Наш чат-бот ReporTax спілкується з підприємцями просмтою, зрозумілою мовою прямо в смартфоні і легко вирішує бюрократичні питання. Бюрократія не повинна бути перешкодою на шляху старту і розвитку бізнесу».

Щоб довірити ведення бухгалтерії чат-боту ReporTax, необхідно пройти процедуру реєстрації, надавши боту необхідні дані для роботи і завантажити електронний підпис. Надалі вся бухгалтерська робота буде виконуватися в кілька кліків: бот буде задавати питання, а підприємець буде вводити необхідні дані. Бот вміє розраховувати і сплачувати єдиний податок і єдиний соціальний внесок, а також подавати звіти в податкову і Пенсійний фонд.

Читайте також: В ІЗРАЇЛІ ВВЕЛИ НОВИЙ ПОДАТОК ДЛЯ ІТ-ГІГАНТІВ

Читайте также:   Повернення у бокс: Володимир Кличко зробив гучну заяву

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *