Нововведення Мінрегіонбуду: на дахах будівель з’являться дитячі майданчики

Сьогодні в Мінрегіонбуді Україні дозволили розміщувати дитячі майданчики для ігор на дахах будівель. Але не варто бити на спалах, нові майданчики будуть цілком безпечні для дітей, адже ми — далеко не перша країна, що використовує таку практику.

Нові Державні будівельні норми дозволяють будувати дитячі майданчики на дахах будівель не вище 15 м, з поверховістю — не більше 3-х. Крім того, місця для ігор повинні бути обладнані парапетом і захисними огорожами два метри заввишки. Зокрема на дахах “ігрових” будинків заборонено розміщувати вентиляційні канали, антени, споруди мобільного та стільникового зв’язку. Також необхідним буде забезпечення відводу дощових і талих вод та встановлення шумозахисних перегородок при необхідності

Читайте также:   У Нацбанку заявили, що українці стали активніше шукати роботу за кордоном

“Ці зміни дозволять підвищити комфортні умови проживання для мешканців та забезпечити їх необхідним благоустроєм території. До речі, такі дитячі майданчики широко поширені в багатьох країнах Європи, таких як Німеччина, Данія, Фінляндія, а також в США, Канаді і Японії”, – йдеться в повідомленні міністерства.

Читайте також: «НОВА ПОШТА» ПЕРЕХОДИТЬ НА 7-ДЕННИЙ РОБОЧИЙ ТИЖДЕНЬ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.