Нововведення Мінрегіонбуду: на дахах будівель з’являться дитячі майданчики

Сьогодні в Мінрегіонбуді Україні дозволили розміщувати дитячі майданчики для ігор на дахах будівель. Але не варто бити на спалах, нові майданчики будуть цілком безпечні для дітей, адже ми — далеко не перша країна, що використовує таку практику.

Нові Державні будівельні норми дозволяють будувати дитячі майданчики на дахах будівель не вище 15 м, з поверховістю — не більше 3-х. Крім того, місця для ігор повинні бути обладнані парапетом і захисними огорожами два метри заввишки. Зокрема на дахах “ігрових” будинків заборонено розміщувати вентиляційні канали, антени, споруди мобільного та стільникового зв’язку. Також необхідним буде забезпечення відводу дощових і талих вод та встановлення шумозахисних перегородок при необхідності

Читайте также:   Антисептики й температурний скринінг: в МОЗ розповіли, як будуть працювати школи з вересня

“Ці зміни дозволять підвищити комфортні умови проживання для мешканців та забезпечити їх необхідним благоустроєм території. До речі, такі дитячі майданчики широко поширені в багатьох країнах Європи, таких як Німеччина, Данія, Фінляндія, а також в США, Канаді і Японії”, – йдеться в повідомленні міністерства.

Читайте також: «НОВА ПОШТА» ПЕРЕХОДИТЬ НА 7-ДЕННИЙ РОБОЧИЙ ТИЖДЕНЬ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.