Найвідоміший роздрібний магазин Apple на П’ятій авеню: новий дизайн

Найвідоміший роздрібний магазин Apple, розташований на П’ятій авеню в Нью-Йорку, більш відомий серед фанатів техніки Apple як «Куб», знаходиться на реконструкції з 2017 року. Минулого тижня Apple відкрила завісу таємничості, показавши новий фасад, що переливається всіма кольорами веселки. Говорячи конкретніше, незвичайне райдужне оформлення отримала не будівля, а тільки знаменитий вхід, що представляє собою прозорий скляний куб. Джерело наводить безліч фотографій, які дозволяють розглянути його в деталях з різних ракурсів.

Відразу обмовимося, що цей оригінальний райдужний забарвлення – тимчасовий. У повідомленні The Verge представник Apple повідомив, що цей вражаючий ефект забезпечує «тимчасова» плівка, нанесена поверх скла. Так що в доступному для огляду майбутньому скляний куб біля магазину Apple на П’ятій авеню скине з себе це райдужне забарвлення.

Читайте также:   В Tesla нагадали співробітникам про неприпустимість витоків корпоративної інформації. Про це стало відомо в результаті витоку

Багато сучасні користувачі можуть і не знати, але надкушене яблуко, оздоблене в різні кольори, було символом Apple більше 20 років. Нагадаємо, цей варіант логотипу Apple використовувала з 1976 по 1998 рік. Власне, це перший логотип, якщо не брати до уваги оригінального із зображенням Ісаака Ньютона під яблучним деревом. За останній час ми вже не раз чули про те, що Apple може повернутися до використання райдужного логотипу, але прямих доказів цьому немає, тільки невизначені натяки.

Як би там не було, незабаром ми дізнаємося напевно. Презентація стартує о 20:00 за Києвом. Можливо, Apple знову відкриє магазин на П’ятій авеню в день початку продажів нових iPhone. Попередні витоки вказували, що фактичні продажі нових iPhone стартують 20 вересня.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *