Міністерство транспорту США підтримало новий проект Loop для автомобілів Tesla

Проект підземної магістралі для електрокарів Loop, розроблений The Boring Company, отримав попередню підтримку Міністерства транспорту США. Відомство провело оцінку ідеї з точки зору її впливу на навколишнє середовище і опублікувало звіт у відкритому доступі. Протягом 45 днів чиновники будуть збирати думки громадян.

Безпеку Loop регулятори поки не оцінювали. Однак влада підкреслила, що зацікавлені в розвитку інноваційних видів транспорту.

Судячи з опублікованого документу, The Boring Company має намір побудувати підземну магістраль протяжністю 57 км, яка з’єднає Вашингтон і Балтімор. Поїздка з центру одного міста в інше займе всього 15 хвилин, тобто в чотири рази менше часу, ніж зазвичай.

Перший час будуть працювати тільки два тунелі, що ведуть в протилежних напрямках, і дві станції, але з часом їх число збільшиться. Передбачається, що транспортні лінії діаметром 4 метри розмістять на глибині 9-27 м.

Читайте также:   Президент Індонезії доручив замінити ряд чиновників алгоритмами

Тільки для Tesla

Переміщатися по новоявленої магістралі зможуть тільки власники електрокарів Tesla. Для поїздки по тунелю їм потрібно буде попередньо обладнати свої авто спеціальними висувними «роликами», що розгортаються в горизонтальній площині – вони будуть фіксувати електрокар в тунелі, не дозволяючи йому битися в стіни. Модифікація, за словами Маска, обійдеться в $200-300.

У тунелі автомобілі зможуть розганятися до 240 км/год, але управляти ними не доведеться – електрокари будуть рухатися в автономному режимі. Loop буде працювати 20 годин на день, а за добу система зможе перевозити до 2000 пасажирів – приблизно стільки ж людей транспортують два вагона в нью-йоркському метро за 24 години.

Читайте также:   Кіберполіція України викрила майнера криптовалюти з Буковини

Якщо проекту дадуть «зелене світло», Boring Company належить провести досить масштабні «розкопки». На виконання проекту компанії буде потрібно від 9 до 16 бурильних машин. Терміни будівництва досить розпливчасті – від 12 до 20 місяців. Фінансування проекту підприємство Ілона Маска повністю взяло на себе.

Ще одна важлива деталь: інженери «нудної» компанії прислухалися до заперечень критиків – новий тунель, на відміну від показаного раніше, буде включати 70 вентиляційних шахт. Їх розташують безпосередньо над підземною дорогою. При цьому дані шахти – крім того, що забезпечать циркуляцію повітря в тунелі – також будуть служити запасними виходами на випадок ПП.

Наостанок зазначимо, що в теорії систему Loop можна буде з часом трансформувати в Hyperloop – і тоді поїздка займе всього 8 хвилин. Але, як мовиться в документі, потенціал вакуумних транспортних систем поки не вивчений.

Читайте также:   Amazon може вийти на ринок України 

Читайте також: НАЙДОВША ПОДОРОЖ ЕЛЕКТРОМОБІЛЕМ ДОВЖИНОЮ В 95 ТИС. КМ. НАРЕШТІ ЗАВЕРШЕНА

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.