Херсонські кавуни будуть запатентовані

Усі ми знаємо про те, що херсонські кавуни — найсолодші. Вони вже давно стали для українців своєрідною торговою маркою, або знаком якості.

Саме тому, фахівці з баштанних культур з Херсонської області мають намір зареєструвати географічне зазначення для своїх кавунів. Про це повідомляє прес-служба проекту “Географічні вказівки в Україні” на своїй сторінці в Facebook.

Відзначається, що нещодавно в Херсоні пройшла конференція в якій взяли участь 7 представників баштанництва, які не тільки виконують роль постачальників солодких кавунів, але й займаються науково-дослідницькою діяльністю. Асоціації виробників херсонського кавуна.

Документи для державної реєстрації будуть представлені вже найближчим часом. Серед інших продуктів, які незабаром можуть отримати географічні зазначення, – гуцульська бринза і мелітопольська черешня.

Читайте также:   200 миллионов - столько запланировано потратить на ремонт дорог на Львовщине

Проект “Географічні вказівки в Україні” спрямований на розвиток системи географічної ідентифікації в рамках асоціації з ЄС і фінансується Євросоюзом.

Географічне зазначення – це позначення, що використовується на товарах, які мають певне походження і мають властивості, репутацією або характерними особливостями, зумовленими переважно цим місцем походження.

Читайте також: СИРОВИННИЙ РИНОК США МОЖЕ БУТИ ЦІКАВИМ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ КОМПАНІЙ В 2019 РОЦІ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 2072

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *