ЛАУРЕАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ  «ЛЮДИНА РОКУ-2018» в номінації «Фінансист року»

ЛАУРЕАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ  «ЛЮДИНА РОКУ-2018» в номінації «Фінансист року»

Леонід ГРЕБІНСЬКИЙ

Голова Правління, Акціонер АТ «КРИСТАЛБАНК»

Найвагоміші здобутки в Вашій професійній діяльності в 2018 році: у 2018 році АТ «КРИСТАЛБАНК» номінований на звання «Банк року №1 за умовами іпотечного кредитування 2018 року» за версією міжнародного клубу «БАНКИРЪ». Я пишаюся цим досягненням. Нам вдалося сформувати одну з найкращих іпотечних пропозицій на ринку столичної нерухомості. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб співпраця з банком була взаємовигідною та комфортною для наших клієнтів. Молоді сім’ї отримують можливість купувати нерухомість без великих фінансових вкладень. Високі оцінки банку з боку незалежних експертів говорять про те, що ми на правильному шляху.

Ваш життєвий девіз? Ніколи не будь бездіяльним. Не бійся, що щось може не вийти – думай, дій.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Мріяв бути винахідником і проводити експерименти. У бізнесі мені знадобилися мої дитячі мрії, завжди намагаюся створювати щось нове.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Всі мрії, які поки не здійснилися, обов’язково збудуться, я докладу для цього максимум зусиль.

Бути сьогодні успішним – це… Успіх для мене це внутрішнє задоволення від результату і усвідомлене розуміння, що виконана праця та докладені зусилля приносять користь моїм клієнтам і партнерам. Задоволений Клієнт – це успіх.

Ваш улюблений афоризм? «Я завжди дотримувався правила: не біжи, якщо можеш стояти; не стій, якщо можеш сидіти; не сиди, якщо можеш лежати» (Уїнстон Черчілль).

На що Вам шкода витрачати гроші? Я легко розлучаюся з грошима, тому що вмію їх заробляти, але не витрачаю їх на непотрібні речі.

Як Ви зберігаєте особисті заощадження? Для мене найнадійніший спосіб заощадження коштів – банківський вклад в національній або іноземній валюті.

Скільки Вам потрібно грошей для щастя? Рівно стільки, скільки потрібно для забезпечення життєво необхідних речей та звичайно ж подорожей.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? Щастя в дітях, онуках, здоров’ї та благополуччі близьких. Гроші – інструмент для управління життям та придбання благ, які приносять задоволення і користь.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я… досягну будь-якої мети».

Кому в цьому житті Ви заздрите? Нікому, заздрість – один із смертних гріхів, який губить та руйнує людину.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? Довірливість. Я завжди бачу в людях тільки хороше.

Чи є у Вас улюблена книга? «Фінансист» Теодор Драйзер.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Уїнстон Черчілль, ми б подружилися.

Читайте также:   Україна може прогодувати весь світ

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало? Статую Христа-Спасителя, як символ благословення.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали? «Happiness».

Уявіть що до Вас в гості завітав зарубіжний партнер з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію? Києво-Печерська Лавра – святиня, яку повинен побачити кожен турист.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті? Головне досягнення – моя сім’я.

Яке зайняття для Вас – найкращий відпочинок? Проведений час з онуками для мене найкращий відпочинок.

 

Анатолій ГУЛЕЙ

Професор, Доктор наук, Голова Наглядової ради Тернопільського національно економічного університету.

Голова правління «Української міжбанківської валютної біржі»

Найвагоміші події в Вашій професійній діяльності в 2018 році? Ухвалення «Концепції розвитку цифрової економіки і суспільства Україна в 2018-2020 роках». Новий Закон України «Про валюту і валютні операції».

Ваш життєвий девіз? «Хто володіє інформацією – той володіє світом». «Песиміст бачить труднощі при кожній нагоді; оптиміст в кожній проблемі бачить можливості». «Велику перевагу отримує той, хто досить рано зробив помилки, на яких можна навчитися».

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Дуже довго займався футболом і був упевнений, що стану «великим футболістом».

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Створити власну бізнес школу, для молодих підприємців. Поки що йду до мрії ….

Бути сьогодні успішним – це… Бути успішним, це стати Алхіміком свого Особистого Капіталу. Коли використовуєш свій Вільний Час та Нові Технології і все це перетворюєш в Особистий Капітал чи Капітал власного Бізнесу… Це реально, знаю багато Стартапів, які були створені з неймовірних ідей.

Ваш улюблений афоризм? Десь там глибоко в Душі, у мене є місце де збираються Образи. Але кожен раз коли викурюю Сигару, влаштовую Образам – Пекло і перетворюю їх в Попіл, потім випускаю їх через Дим … Випускаю Дим і прощаю, видихаю і прощаю, видихаю і прощаю …Все прощаю, Всім прощаю …

На що Вам шкода витрачати гроші? Гроші не шкода витрачати, тому що гроші роблять нас справжніми. Гроші це спокуса. Не всі можуть встояти … Шкода, коли розчаровуєшся в людях через гроші.

Як Ви зберігаєте особисті заощадження? Мої заощадження на депозитах в банках: долар і євро по 40% і 20% – операційна гривня.

Скільки Вам потрібно грошей для щастя? У кожного своє «щастя». Коли мені було 8 років мені потрібно було лише 50 рублів, щоб придбати велосипед. Я зібрав ці гроші протягом року та був неймовірно щасливий бо досяг поставленої цілі. У житті завжди так, ти щасливий тільки тоді, коли досягаєш поставленої мети …

Читайте также:   Жителі китайських селищ отримують безкоштовну медичну допомогу в обмін на інформацію про свої хвороби

Якщо щастя не в грошах, то в чому? Щастя не в грошах, а в їх кількості на твоєму рахунку в банку. Гроші роблять тебе більш незалежними у своїх вчинках і рішеннях.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я…- і я її продам»)))))) в житті ми завжди поспішаємо жити, продай точку опори і відпочинь від роботи)))))

Кому в цьому житті Ви заздрите? Заздрю людям, які вміють керувати своїм часом, це реально дуже складно в нашому швидкому режимі життя; ще більше заздрю людям, які не знають куди подіти свій вільний час.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? Не люблю довго чекати, потрібно розвивати в собі посидючість та терплячість.

Чи є у Вас улюблена книга? Грегорі Девід Робертс «Шантарам» і «Тінь Гори». Якщо ще не читали, рекомендую)

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Сер Вінстон Леонард Спенсер-Черчилль, мабуть я б викурив з ним сигару «Romeo y Julieta» з смачною ароматною кавою, а може навіть і не кавою …

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Ну цього точно непотрібно робити. Давайте відновимо історичне минуле і збережемо його для майбутніх поколінь.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали? Планета «Щасливих Людей» і запросив би всіх, хто не відчуває себе щасливим, вирушити в подорож. Може саме там вони зможуть стати щасливими?

Уявіть що до Вас в гості завітав зарубіжний партнер з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію? У нас є 7 чудес України, він повинен їх побачити)

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Найбільше досягнення життя – я все таки не став футболістом. Найбільша помилка – я щиро вірив, що стану футболістом і використовував понад 10 років життя не за призначенням))

Яке зайняття для Вас – найкращий відпочинок? Найкращий відпочинок – ввечері посидіти з книгою біля каміна, завжди намагаюся поєднувати корисне з приємним.

 

Сергій ТІГІПКО

Голова Правління АТ «ТАСКОМБАНК», кандидат економічних наук

Три головні події 2018 року за Вашою версією?: Приєднання до ТАСКОБАНКу ВіЕсБанку в рекордно короткий термін. Успішний запуск на базі УніверсалБанку, який входить до групи «ТАС», онлайн-проекту Monobank. Запуск мобільного гаманця TAS2U, визнаного одним із кращих інтернет-банкінгів країни.

Ваша «Формула успіху»? Терпіння, прагнення до змін.

Читайте также:   Ріанна пожертвувала $2,1 млн на допомогу жертвами насильства в самоізоляції

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Мріяв реалізувати себе, а пріоритети «ким» довго змінювалися.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Я хочу, щоб Україна стала успішною процвітаючою державою, країною з сильною економікою, в якій мир і благополуччя громадян – понад усе.

Говорячи слово УСПІХ, який зміст ви в нього вкладаєте? Сьогодні я займаюся бізнесом, і тут успіх точно оцінюється: робочі місця, нові технології, гроші.

Ваш улюблений афоризм? Без команди військо гине!

На що Вам шкода витрачати гроші? На надмірне споживання.

Як Ви зберігаєте особисті заощадження? В основному в активах в Україні – заводи, банки, страхові компанії і т.д. І на депозитах у власних банках.

Скільки Вам потрібно грошей для щастя? Гроші мені потрібні для інвестування в економіку України, тож потрібно багато.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? Щастя – це внутрішня гармонія, можливість бачити своїх рідних і близьких здоровими, щасливими, успішними. Але для мене ще важливо брати участь у модернізації країни.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я…» Для мене точка опори – це люди, здатні робити справи. Слава Богу, таких людей багато.

Кому в цьому житті Ви заздрите? Нікому. Заздрість руйнує.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? Зайва цілеспрямованість.

Чи є у Вас улюблена книга? Із класики – Собаче серце М.Булгакова, з сучасного – книги Кадзуо Ішігуро («Залишок дня», «Похований велетень», «Художник хиткого світу»).

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Жити й дружити треба в реальному часі.

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Нічого переносити не треба. Для кожної людини його рідна земля – уже диво світу.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали? Планета ТАС.

Уявіть що до Вас в гості завітав зарубіжний партнер з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію? Безумовно, почав би з Києва, а далі – виходячи з часу гостя. У нас багато красивих і цікавих місць.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Найбільше досягнення в житті кожної людини – успіхи дітей; і я сподіваюся, що таких досягнень у мене буде багато! А помилки – це просто життєйські уроки, з яких потрібно робити висновки. Як писала Ліна Костенко, «Поразка – теж наука, ніяка перемога так не вчить».

Яке зайняття для Вас – найкращий відпочинок? Спортзал і читання книг.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *