Ілон Маск не сприймає серйозно загрозу коронавіруса COVID-19, а паніку на його тлі вважає дурістю

Днями Ілон Маск направив співробітникам SpaceX електронного листа, в якому він говорить, що вони скоріше загинуть в автомобільній аварії, ніж від нового коронавіруса COVID-19. Грунтуючись на фактах, він не вважає, що цей вірус входить в сотню найбільш небезпечних ризиків для життя і здоров’я в США. Раніше глава компаній SpaceX і Tesla написав в Twitter, що паніка з приводу коронавируса – це дурість.

Погляди Маска на пандемію коронавіруса суперечать висновкам Центрів з контролю та профілактики захворювань США (CDC) і Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). Як зазначає видання BuzzFeed, аварії на дорогах – це не вірусна інфекція, яка може поширюватися в геометричній прогресії. Експерти в галузі охорони здоров’я вважають коментарі Маска нещирими й навіть небезпечними. Якщо вірус не буде локалізований в найближчі тижні, захворіють в гіршому випадку від 160 до 214 млн американців, повідомляє New York Times. З числа заражених 1,7 млн ​​осіб можуть померти. На поточний момент в США офіційно зареєстровано 1629 випадків зараження новим коронавірусом і 41 смерть. Але через відсутність належного тестування кількість заражених, ймовірно, набагато вище.

Заяви Маска щодо вірусу COVID-19 прозвучали в той час, коли вся автомобільна промисловість, як і багато інших секторів економіки США, ввела обмеження, щоб зменшити поширення інфекції, аж до ймовірності зупинки заводів автовиробниками, якщо вірус буде продовжувати поширюватися такими темпами. Тим часом Ford, General Motors і Fiat Chrysler вже почали інструктувати позаштатних співробітників в США для роботи у віддаленому режимі. Офіційна позиція Tesla невідома, однак за деякою інформацією, компанія веліла своїм співробітникам самостійно йти на карантин, якщо вони недавно повернулися з Італії, Китаю, Південної Кореї, Ірану, Малайзії, Сінгапуру або Таїланду.

Поки Ілон Маск не переживає з приводу коронавіруса, акції його компанії Tesla впали на 22%, а разом з ними на $ 5,5 млрд зменшилася і його статок.

Читайте также:   ЗМІ: Кім Кардаш'ян найняла відомого адвоката з розлучень - Лору Вассер

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.