Костянтин Скопцов: Картини концептуального художника як інструмент інвестування

Костянтин Скопцов — стабільно затребуваний автор, але найближчим часом його картини здійснять різкий стрибок в ціні.

Костянтин Скопцов: Картини концептуального художника як інструмент інвестування

Мистецтво «не для всіх» теж може стати вигідним вкладенням коштів. Як стало відомо, художник-філософ і майстер езотеричної графіки Костянтин Скопцов зацікавив відомого українського інвестора, фінансового експерта Богдана Троцько, главу ГК «Центр Біржових Технологій». Фінансист придбав кілька картин в жанрі «семантичний реалізм», але не приховує, що дана угода становить для нього здебільшого комерційний інтерес.

Художник Костянтин Скопцов популярний у колекціонерів та інвесторів

Виставку «Шлях Символів» в Одесі відвідують люди з різними інтересами, але кожен знаходить своє.

Виставку «Шлях Символів» в Одесі відвідують люди з різними інтересами, але кожен знаходить своє.

Богдан Троцько познайомився з творчістю концептуального художника на відкритті експозиції «Шлях Символу» в бізнес-центрі «Уолл Стріт», куди його запросила організатор заходу, шеф-редактор «Фінансофф» Ельвіра Гаврилова. Графічні роботи на екошкірі справили на фінансиста глибоке естетичне враження, однак, не вважаючи себе прихильником і знавцем мистецтва, він не поспішав їх купувати. Все змінилося, після того як за звичкою аналітика Богдан Троцько прикинув перспективи абсолютно нового для себе напрямку — арт-ринку і конкретно картин Костянтина Скопцова на цьому ринку. Результати аналізу передрікали швидке подвоєння капіталу будь-якому покупцеві, і Богдан Сергійович не став упускати цей шанс.

Ексклюзивна графіка Скопцова перетворює діловий інтер’єр

Глава форекс-компанії проявив розумну обережність і придбав дві картини «на пробу». Це складні філософські твори «Владика часу» і «Брат Сонце і сестра Місяць». Зараз вони прикрашають кабінет фінансиста, і він збирається продати їх, дочекавшись кращого моменту.

Картини Костянтина Скопцова дають поживу фантазії, інтелекту і почуттю стилю.

Картини Костянтина Скопцова дають поживу фантазії, інтелекту і почуттю стилю.

Якщо угода виправдає надії, Богдан Троцько має намір придбати всі роботи з експозиції. Звичайно, за умови, що інші бажаючі не випередять його. Картини Костянтина Скопцова представляють собою гармонійне поєднання естетичної форми і глибокого філософського сенсу, націленого на самовдосконалення. Завдяки цьому, як відзначають вже існуючі шанувальники творчості художника, роботи несуть потужний енергетичний заряд і надають інтелектуальний лиск будь-якому інтер’єру. Вибрати картину для прикраси кабінету, духовного зростання, в подарунок або з метою вкладення коштів можна на персональному сайті художника або ж в бізнес-центрі «Уолл-Стріт», де діє постійна експозиція робіт майстра.

Читайте також: КАБІНЕТНЕ МИСТЕЦТВО — ТЕТ-А-ТЕТ З ШЕДЕВРОМ

Читайте также:   Бразильська косметична компанія Natura Cosmeticos SA поглине AVON

 

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *