В Україні нарахували майже 8 тисяч мільйонерів і 3 мільярдерів

Українські олігархи задекларували 68,3 мільярда гривень

У Податковій службі підбили підсумки деклараційної компанії-2020. Українців, чиї доходи перевищили 1 мільйон гривень, зафіксовано майже 8 тисяч осіб. Кількість таких громадян зросла на 3 тисячі в порівнянні з минулим роком. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Всього мільйонерами задекларовано отриманий дохід в сумі 68,3 млрд грн і визначено до сплати майже 2 млрд грн податкових зобов’язань.

Найбільше мільйонерів виявилися жителями таких регіонів:

Київ – 40% від загальної кількості (3242 людини);
Дніпропетровська область – 8% (616 осіб);
Харківська область – 7,4% (593 людини).

Рекордну суму своїх податкових зобов’язань до сплати в бюджет визначені киянином. Житель столиці виплатив 304 млн гривень.

Читайте также:   Burberry одягнуть безробітних жінок

Водночас повідомляється і про трьох мільярдерів в Україні. Доходи, понад 1 мільярда гривень, задекларували 2 жителі столиці та 1 житель Дніпра.

До речі

Мінімальна зарплата в Україні за станом на 1 січня 2010 року склала 4723 грн (170,6 євро – ред.). І хоча українська “мінімалка” в доларовому еквіваленті обігнала “мінімалку” в РФ і Білорусі, до Європи нам ще далеко.

Навіть якщо найнижча мінімальна зарплата, яку платять в Болгарії (312 євро), в найближчі роки збережеться, то зростання української мінімалки її не наздожене. Згідно з планами уряду, у 2021 році мінімальна заробітна плата досягне показника в 5 тис. грн, у 2022 році складе 5290 т грн. Тобто, навіть при курсі 27 грн за євро це буде близько 195 євро. Так що очікувати, що в найближчі роки ми наздоженемо одну з найбідніших країн ЄС, поки не доводиться.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.