«Київстар» і «Microsoft Україна» спільно розвиватимуть проекти ШІ, інтернету речей, хмарних рішень

Оператор стільникового зв’язку «Київстар» і компанія «Microsoft Україна» підписали меморандум про взаєморозуміння, який передбачає побудову стратегічного партнерства і розвитку проектів в сферах інтернету речей, аналітики даних, штучного інтелекту і хмарних рішень.

Компанії мають намір об’єднати зусилля і працювати спільно над створенням і розвитком майбутніх технологічних проектів. Тим самим вони сприятимуть цифровій трансформації бізнесу в Україні.

Олександр Комаров, президент «Київстар», прокоментував партнерство наступним чином:

«Ми пишаємося тим, що «Київстар» пропонує своїм клієнтам новітні технології для реалізації їх майбутніх амбіцій. Ми раді працювати з Microsoft над комплексними клієнтськими проектами, в основі яких лежать технології і можливості IoT, великих даних, штучного інтелекту і хмарних обчислень. Це говорить про те, що ми впевнено проходимо намічений план трансформації від традиційного мобільного оператора до оператора Діджитал-рішень».

Читайте также:   Смартфон за кермом: Австралія буде боротись з неуважними водіями

В рамках меморандуму про взаєморозуміння компанії домовилися:

– спільно розробляти і просувати конвергентні корпоративні рішення в області інтернету речей, Big Data, штучного інтелекту і хмарних обчислень;

– об’єднати потужності і можливості «Київстар» з провідними технологіями Microsoft для запуску рішень на базі штучного інтелекту;

– за узгодженим планом спільно розробляти інноваційні рішення інтернету речей на платформі Microsoft Azure, підкріплені аналізом даних, передовими технологіями мобільного зв’язку та обчислювальними можливостями.

«Ми сподіваємося, що наші спільні плани прискорять процес цифрової трансформації українського бізнесу. Завдяки партнерству з Київстар цифрові технології і можливості Microsoft стануть доступними ще більшій кількості користувачів, а рішення будуть ще більш конкурентоспроможними і орієнтованими на клієнта». – каже Ян Пітер Де Йонг, генеральний директор «Microsoft Україна».

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *