The Economic Daily: Apple готується до анонсу електромобіля разом з iPhone 13 у вересні наступного року

Як стверджує тайванське видання The Economic Daily, посилаючись на добре обізнаних інформаторів з ланцюжка постачання, Apple старанно працює над власним електромобілем і планує його анонс разом з передбачуваним iPhone 13 у вересні 2021 року.

Джерело стверджує, що Apple практично завершила розробку свого першого автомобіля і підганяє тайваньських постачальників автомобільних комплектуючих, щоб випустити його раніше. Серед тайваньських заводів, до яких Apple звернулася з відповідними пропозиціями, вказуються Heda, Heqin, Tomita і BizLink-KY.

Поки це всього лише слух, причому The Economic Daily не слід довіряти беззастережно, як і будь-який неофіційній інформації, але тут варто відзначити, що раніше вже були інші чутки, що вказують на те, що Apple працює над власним автомобілем в рамках проєкту Project Titan. Свого часу проскакували повідомлення, що Apple відмовилася від ідеї створення повноцінного автомобіля, перенаправивши ресурси на розробку систем автономного водіння. Але буквально минулого тижня Apple довірила проєкт безпілотних автомобілів керівнику команди розробки Siri.

Читайте также:   Walmart відкрив перший супермаркет зі штучним інтелектом

Відомий аналітик Мін-Чі Куо раніше прогнозував, що Apple представить власний електромобіль у 2023-2025 роках. На тлі цього і повної відсутності будь-яких витоків нові дані The Economic Daily про те, що Apple вирішила зрушити терміни й представити автомобіль вже у 2021 році, видаються вельми сумнівними. Але їх все ж варто мати на увазі. Якщо це дійсно так, то найближчим часом повинні з’явитися й інші підтвердження від більш авторитетних джерел.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *