Uber відзвітував про рекордний квартальний збиток ($2,9 млрд) і оголосив про скорочення 14% персоналу

Компанія Uber Technologies відзвітувала за перший квартал 2020 фінансового року. І підсумком кварталу став чистий збиток у розмірі $2,9 млрд або $1,70 на акцію. Це найбільший збиток за три квартали. У порівнянні з аналогічним періодом роком раніше збитки компанії збільшилися втричі.

Виторг компанії за період з січня по березень 2020 року склав $3,54 млрд, що в річному вираженні відповідає зростанню на 16%. Сумарний обсяг замовлень (загальна вартість всіх поїздок до вирахування комісії) – $10,87 млрд. Це на 3% менше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Водночас сегмент доставлення їжі виріс на 54% – до $4,68 млрд.

На конференц-коллі з інвесторами генеральний директор Uber Дара Хосровшахі сказав, що кількість поїздок у квітні знизилося приблизно на 80%, але останні тижні спостерігається сприятлива тенденція до відновлення показника. Також в Uber розраховують, що сегмент доставлення їжі в бізнесі Uber продовжить рости і в «після-коронавірусну еру». Що цікаво, на тлі прогнозів компанії акції Uber виросли на 10%.

Водночас 6 травня Uber повідомила про скорочення витрат і вимушене рішення звільнити 14% персоналу – це близько 3700 осіб. Як повідомляє The Information, Uber також звільнить понад 400 співробітників сервісу прокату електровелосипедів та скутерів Jump в рамках інвестиційної угоди з Lime. Сам гендиректор відмовився від зарплати до кінця 2020 року.

Читайте также:   Intel начнет продажу умных очков

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *