Huawei Technologies подали позов проти уряду США

Як повідомляється, компанія просить Федеральний окружний суд Східного округу Техасу скасувати частину статей прийнятого в серпні 2018 року Закону про національну безпеку. Нагадаємо, акт забороняє американським держорганам закуповувати обладнання Huawei.

Компанія наполягає, що закон порушує Конституцію США, оскільки накладає обмеження на окрему юридичну особу без рішення суду.

«Конгрес США не надав жодних доказів на підтримку обмежень на продукцію Huawei. Ми змушені звернутися до суду в якості крайнього заходу.

Ця заборона не тільки є незаконною, а й обмежує участь Huawei в чесній конкуренції, а також в кінцевому підсумку шкодить американським споживачам», – заявив заступник голови ради директорів Huawei Го Пін.

Крім цього, за допомогою судового позову компанія має намір очистити своє ім’я від звинувачень в кібершпіонажі. У Huawei стверджують, що IT-корпорація «не належить» владі Китаю, не контролюється нею і не перебуває під її впливом, а також вказують, що ні в одній з більш ніж 170 країн світу, в яких використовуються їх обладнання, не було задокументовано ні одного впровадженого бекдора, що дозволяє обходити протоколи безпеки для здійснення стеження.

Читайте также:   Tesla оголосила про початок продажів електромобілів у сусідів України

«Уряд США не шкодує зусиль, щоб звести наклеп на компанію і ввести громадськість в оману. Що ще гірше, воно намагається блокувати наш бізнес і в інших країнах. Тому ми з нетерпінням чекаємо вердикту суду і віримо, що він піде на користь не тільки Huawei, але і всьому народу США», – підкреслив Го Пін.

Відзначимо, що в даний час США закликають своїх партнерів – в тому числі країни, що входять в НАТО – відмовитися від обладнання Huawei при створенні мобільних мереж п’ятого покоління (5G), оскільки китайський виробник нібито може займатися кібершпіонажем. Компанія всі звинувачення категорично заперечує.

Читайте також: КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ США ПОДАЛА ПОЗИВ ДО СУДУ НА ІЛОНА МАСКА

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 1459

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *