Дональд Трамп не має наміру боротися зі змінами клімату та покращувати навколишнє середовище

Такі висновки можна зробити з проекту бюджету на 2020 рік

Президент США Дональд Трамп представив Конгресу свій проект бюджету на 2020 рік, в якому запропонував скоротити витрати на дослідження і охорону навколишнього середовища, а також боротьбу з кліматичними змінами.

Зокрема, Трамп намірився на 11% скоротити фінансування Міністерства енергетики, в основному за рахунок повної ліквідації Агентства передових досліджень в енергетичній сфері (ARPA-E). Відзначимо, що це підрозділ з 2009 року розробляє, підтримує і просуває перспективні технології виробництва, зберігання і використання електроенергії, наприклад, воно фінансує розробку прибережних вітряків.

Адміністрація Трампа вважає, що зекономлені за рахунок ліквідації ARPA-E можна використовувати ефективніше. А успішні проекти агентства «продовжать розвиватися в рамках Міністерства енергетики» (що саме мається на увазі під цим, в документі не уточнюється).

Читайте также:   Влада Білорусі організовує тури у «Зону відчуження»

Крім того, під ніж може піти Управління з енергоефективності та поновлюваних джерел енергії. Президент пропонує скоротити його фінансування на 70%.

На третину глава Білого дому хоче урізати фінансування Агентства з охорони навколишнього середовища. Також він має намір скоротити витрати на Національне управління океанічних і атмосферних досліджень. Останнє займається дослідженням змін клімату та реалізує проекти по боротьбі з їхніми наслідками. Нагадаємо, сам Трамп вважає глобальне потепління «змовою китайців».

Крім цього, глава Білого дому має намір скасувати федеральні податкові відрахування покупцям електрокарів. Сьогодні ця субсидія в розмірі $ 7500. за кожен придбаний електрокар або заряджає гібрид – єдина міра підтримки екологічного транспорту в США, прийнята на федеральному рівні. Як стверджує президент і його соратники по Республіканській партії, скасування вирахування заощадить $ 2,5 млрд протягом десяти років.

Читайте также:   Митинг у Верховной Рады: правоохранители расследуют хищение военного имущества

Пропозиції Трампа в черговий раз підтверджують, що він не має наміру боротися зі змінами клімату або посилювати заходи з охорони навколишнього середовища. Разом з тим, президенту, швидше за все, не вдасться провести свій проект бюджету через Конгрес, оскільки він контролюється демократами.

Читайте також: ЧЕРГОВИЙ КОНФУЗ: ТРАМП НАЗВАВ ГОЛОВУ APPLE «ТІМОМ ЕППЛОМ»

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *