Англійці підключили корів до 5G

Завдяки поширенню технології 5G вже зовсім скоро можна буде завантажити фільм на смартфон всього за пару секунд або підключити до інтернету речей будь-який предмет в будинку. Однак новий стандарт зв’язку змінить не тільки наше повсякденне життя, але і галузі, які зазвичай від нас приховані, – наприклад, тваринництво.

Як повідомляє Reuters, американська компанія Cisco Systems почала відчувати 5G на молочних коровах голштинської породи в трьох сільських районах на південному заході Англії.

«Підключені» корови носять спеціальний нашийник, який управляє роботизованою системою доїння. Коли тварина готова, щоб її подоїли, вона підходить до воріт апарату і ті автоматично відкриваються. Система впізнає корову і розпізнає будову її тіла по її нашийнику, після чого акуратно закріплює доїльний апарат на вимені і дає в нагороду їжу.

Читайте также:   Экспорт металлолома из Украины вырос на 60%

Крім цього, піддослідні тварини отримали «розумні» вушні бирки, які відстежують стан їх здоров’я і допомагають фермерам оперативно помічати перші ознаки хвороби.

За словами представника Cisco Systems, використання 5G дозволить передавати інформацію в хмару набагато оперативніше, ніж через традиційно повільне сільське широкосмугове з’єднання, а також забезпечить відправлення даних системі без посередника в особі фермерського ПК.

Передбачається, що якщо експеримент пройде успішно, «підключені корови» з’являться в сільській місцевості по всій країні.

Читайте також: ЦІЛИЙ РАЙОН З ПОКРИТТЯМ 5G З’ЯВИВСЯ У ШАНХАЇ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 1669

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *