Apple просить Трампа звільнити компоненти для ПК Mac Pro і інші продукти від підвищених імпортних мит

Не тільки Huawei доводиться несолодко через торгові війни між Китаєм і США. Заданому чинним президентом курсу не особливо раді і американські компанії. Підвищення імпортних мит найочевиднішим і негативним чином відіб’ється на ціні товарів, а розплачуватися за все це як завжди доводиться рядовим споживачам. І ось зараз стало відомо, що компанія Apple звернулася до адміністрації Трампа з проханням звільнити від сплати мита компоненти для робочих станцій Mac Pro. Одними з перших на це звернули увагу журналісти Bloomberg.

Як повідомляється, Apple направила в Торговельне представництво США кілька заявок (найперша датується 18 липня), попросивши уряд звільнити ряд конкретних продуктів від сплати мит по новому підвищеному 25-процентному тарифу, введеному в відношенні товарів з КНР. Справедливості заради варто відзначити, що нові тарифи ще не вступили в дію в повному обсязі, але коли і якщо це станеться, то вони торкнуться в тому числі і споживчої електроніки. Очевидно, що в такому випадку технологічним компаніям на зразок Apple, які розміщують замовлення на виробництво своєї продукції в Китаї, доведеться або підвищувати ціни, або нести втрати.

Читайте также:   Фіранки від IKEA, що очищують повітря

У документах прямо не згадується Mac Pro. Але, як зазначає джерело, перераховані в заявках компоненти явно призначені для настільної системи. Зокрема, в переліку згадується система охолодження для процесора, GPU, а також шасі і корпус комп’ютера. Apple також просить виключити деякі з її аксесуарів, в тому числі комп’ютерну мишу Magic Mouse 2 і трекпад Magic Trackpad 2.

Як відомо, професійний ПК Mac Pro був останнім пристроєм Apple, який вироблявся в США, але в червні The Wall Street Journal повідомила, що компанія планує перенести його виробництво в Китай.

Поданим Apple запитом ще належить пройти етап відкритого обговорення, і лише після цього відомство винесе своє рішення в цьому питанні.

Читайте также:   Українські батарейки, що сіли вивозитимуться до Польщі

Кілька технологічних американських корпорацій, включаючи Apple і Microsoft, раніше вже висловили регулятору своє занепокоєння з приводу тарифів. У заяві, поданій до минулого місяця, Apple заявила, що нові тарифи «приведуть до скорочення внеску Apple в розвиток економіки США» і «порушать баланс на ринку, забезпечивши перевагу конкуруючих компаній з інших країн».

Раніше ми також чули, що великі виробники споживчої електроніки, включаючи HP, Dell і Microsoft, розглядають можливість перенести виробництво за межі Китаю. Але підтвердження даних чуток поки немає. Навпаки, Microsoft незабаром після появи перших повідомлень поспішила їх спростувати.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *