Електромобіль Porsche Taycan проїхав 42 км в безперервному дрифті, потрапивши у «Книгу рекордів Гіннесса»

Німецький електромобіль Porsche Taycan встановив світовий рекорд з найтривалішого дрифту для електричного автомобіля, отримавши відповідний сертифікат «Книги рекордів Гіннесса».

Для цього інструктор Porsche Денніс Ретер проїхав в заметі 210 кіл із середньою швидкістю 46 км/год по випробувальному треку Porsche Experience Centre (PEC) в Хоккенхаймі (Німеччина), витративши 55 хвилин і подолавши марафонську дистанцію 42,171 км. Справедливості заради відзначимо, що трек був найпростішим колом, асфальт безперервно поливали водою, щоб спростити ковзання, а гонщик використовував задньопривідний (а не повнопривідний) варіант Porsche Taycan, який наразі продається виключно в Китаї.

Після рекордного заїзду Денніс Ретер похвалив постійний рівень потужності, низький центр тяжіння, довгу колісну базу, задній привід і відключені функції стабілізації. Він зазначив, що через потік води ступінь зчеплення з асфальтом не скрізь був однаковим, що ускладнювало виконання завдання, тому він зосередився на управлінні занесенням за допомогою кермового колеса, а не педалі акселератора (це ефективніше і до того ж знижує ризик пробуксовування).

Читайте также:   Попит на iPhone в Китаї знизився майже вдвічі

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.