Boeing отримав перше велике замовлення на літаки 737 MAX після авіакатастроф і скасування заборони польотів

Ryanair виручив авіавиробника – але здорово збив ціну

Великий ірландський лоукостер Ryanair розмістив замовлення на 75 літаків Boeing 737 MAX. Це перша угода компанії “Боїнг”, пов’язана з цією скандальною моделлю після заборони польотів і заморозки виробництва. Ryanair збільшив своє попереднє замовлення, довівши обсяг постачання до 210 лайнерів. Про це повідомляє Wall Street Journal.

На тлі цього акції Boeing в четвер подорожчали на 5.96% – до $237.2 за акцію. Сума угоди за нинішніми цінами на літаки Boeing 737 MAX перевищує $7 млрд. Ryanair вирішила скористатися своїм правом на покупку додаткових літаків крім 135-ти, які вона замовила раніше,

Угода допоможе корпорації Boeing, яка втратила багато замовлень літаків MAX, польоти яких були заборонені з березня 2019 року.

Читайте также:   Американскую торговую палату в Украине впервые возглавит женщина

– Це, безумовно, угода нового століття, – прокоментував угоду генеральний директор Ryanair Майкл О’Лірі.

Хоча умови угоди не розголошуються, лоукостер має репутацію компанії, що закуповує дешеві літаки за часів, коли авіаційна галузь переживає спад. Наприклад, Ryanair замовив 100 літаків Boeing 737 незадовго після терактів 11 вересня 2001 року.

WSJ зазначає, що вартість кожного літака MAX становить приблизно $125 млн, але вони зазвичай продаються за половину цієї ціни. Швидше за все, лоукостерів вдалося отримати їх набагато дешевше.

 

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *