Американська компанія FedEx розробила власного робота-кур’єра

Компанія FedEx розробила власного автономного колісного робота SameDay Bot для кур’єрської доставки товарів за прикладом Amazon.

FedEx SameDay Bot призначений для доставки товарів в рамках «останньої милі», тобто по суті, він замінює звичного кур’єра-людину. Робот відрізняється провідною «гнучкою» підвіскою з чотирма основними і двома допоміжними колесами, які дозволяють йому не тільки легко долати нерівності дороги, але і заїжджати на бордюр і навіть сходинки. Відзначимо, що модель розроблялася за участю інженера Діна Кемена, який раніше працював над Segway і коляскою iBot.

Робот FedEx SameDay Bot працює від електричних батарей, а значить видає мінімум шуму і не шкодить навколишньому середовищу. Максимальна швидкість руху становить 10 миль / год (16 км / год), за рахунок вбудованих датчиків і сенсорів LIDAR робот здатний самостійно знайти дорогу до заданого адреси, автоматично об’їжджаючи пішоходів і інші перешкоди.

Читайте также:   Бюджетне протистояння в США: екологія VS воєнні розробки Пентагону

Компанія FedEx вже почала тестувати робота SameDay Bot для доставки кур’єрських відправлень між різними офісами штаб-квартири компанії в Мемфісі. Якщо тестування пройде вдало, компанія буде використовувати робота для звичайної доставки своїм клієнтам.

Представники FedEx також проводять переговори з компаніями AutoZone, Lowe’s, Pizza Hut, Target, Walgreens, Walmart і т.д., які також можуть приєднатися до програми роботизованою доставки товарів. За даними FedEx, понад 60% клієнтів вищеназваних компаній проживають в радіусі трьох миль від найближчих оффлайн-магазинів, а значить є потенційними клієнтами «рободоставки».

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *