Коронавірус в Україні: нові захворювання на Миколаївщині та масове зараження медиків у Тернопільській області

А в Кременчуці – хороша новина. Вилікувалися дві жінки, хворі в регіоні першими

Поширення коронавіруса Україною триває. Якщо в п’ятницю, 10 квітня, кількість хворих COVID-19 перевищила 2 тисячі людей, то вже 13 квітня їх кількість вже наближається до 3 тисяч. При цьому вірус активно поширюється в усіх регіонах України. У тому числі й в Миколаївській області, де до останнього не було випадків захворювання.

Миколаївська область: хворих вже 5

Так, за станом на ранок 13 квітня на Миколаївщині коронавірус вже підтверджено в п’яти випадках. Як повідомила прес-служба обладміністрації, останні три нові випадки вдалося виявити завдяки епідеміологічному дослідженню людей, які контактували з першими хворими жінками. В цілому 4 випадки зареєстровано в одному селі області, 5-та людина проживає в Вознесенську.

– Зараз проведено визначення розширеного кола контактних у кількості 17 осіб, які вимагають термінового лабораторного обстеження, – відзначили в прес-службі.

При цьому 2 хворих госпіталізовано, 3 знаходяться на амбулаторному лікуванні.

Тернопільщина: захворіли одразу 41 медик

Читайте также:   Як працюють президенти, королі та прем'єри під час епідемії коронавіруса

Станом на 18.00 неділі в Монастирському районі Тернопільщини виявлено 141 випадок коронавіруса. З них в місті Монастириську – 75. Серед інфікованих 41 медпрацівник. Це 11 лікарів, 30 медсестер та фельдшерів, повідомив заступник голови Монастириської райдержадміністрації Павло Дронь.

За його словами, серед хворих в районі 7 дітей, 12 держслужбовців, 3 поліціянти, 2 вчителі, священник, завідувач дитсадка, рятівник НС, голова ОТГ, сільський староста. Всього в районі обстежено 716 осіб, в т.ч. 241 медик.

Кременчук: вилікувалися перші хворі

Перші жінки, хворі на коронавірус у Кременчуці, одужали. Це мама і дочка, повідомив мер міста Віталій Малецький.

За його словами, одужання жінок підтверджено лабораторно двома ПЛР-тестами, які показали негативні результати.

Закарпаття: захворіла співробітник обладміністрації

Читайте также:   В Україні хворих на коронавірус за добу стало на 261 особу більше

Захворювання підтверджено методом ПЛР. Жінка з 1 квітня перебуває у відпустці. Визначено коло людей, які контактували з нею – це 12 осіб. У всіх них взяті ПЛР-аналізи. На щастя, вони показали негативний результат, повідомили в Закарпатській обладміністрації.

Скільки всього хворих

Останні дані були оприлюднені МОЗ вранці 12 квітня. На той момент було відомо про 2777 хворих. 83 пацієнта померли, 89 – одужали.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.