Послаблення карантину в Україні: що запрацювало з 25 травня

МОЗ дозволив низці областей відкрити дитячі садки і пустити громадський транспорт. Але не всі встигли зробити це до понеділка

В Україні ось уже кілька днів діє адаптивний карантин, умови якого дозволяють в регіонах запускати громадський транспорт і відкривати дитячі садки. Однак це можуть зробити тільки ті області, епідситуація в яких відповідає розробленим Міністерством охорони здоров’я критеріям.

Київ

У столиці небезпечний вірус підхопили вже 2625 киян. Однак, незважаючи на це, за словами глави МОЗ Максима Степанова, рівень захворюваності коронавірусом в столиці України становить 11.7 на 100 000 населення при нормі 12. Тому відомство дозволило Києву запустити громадський транспорт і метро.

Тролейбуси, трамваї, автобуси і маршрутки вийшли на вулиці ще 22 травня, метро запрацювало 25 числа. У підземку пускають тільки в масках. Вибірково пасажирам проводять температурний скринінг. Кожні 3 години в салонах транспортних засобів повинні проводити дезінфекцію. Вагони метрополітену повинні дезінфікувати під час заходу поїздів в депо і на пункти технічного обслуговування. Також дезінфекційні заходи кожні 3 години повинні здійснюватися на зупинках, на платформах метро, ​​в вестибюлях і приміщеннях станцій метрополітену (обов’язково – перед відкриттям станцій).

Садки в столиці не відкрилися. Очікується, що вони відкриють свої двері з 1 червня.

З 26 травня також пом’якшується карантин в Київській області. Як повідомив в.о. голови Київської обласної державної адміністрації Василь Володін, в області відновляться міські, приміські, міжміські перевезення. У маршрутках не повинно бути стоячих пасажирів, а перед виходом в рейс транспорт повинен дезінфікуватися.

Також в області дозволяють роботу дитсадків і готелів, спортивні змагання без глядачів (до 50 спортсменів), богослужіння в церквах.

Читайте также:   В Україні волонтери допоможуть дотримуватися правил карантину

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.