Антисептики й температурний скринінг: в МОЗ розповіли, як будуть працювати школи з вересня

Здорові учні та вчителі – обов’язкова умова роботи в новому навчальному році

В Україні готуються почати заняття в школах з 1 вересня. Допускати до навчального процесу будуть тільки здорових учнів і вчителів. Обов’язковою буде виконання карантинних правил гігієни та скринінг температури. Про це розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу 15 липня.

“Можу сказати, що буде обов’язково вимірювання температури для працівників і дітей. При температурі 37.2 і вище ні працівників, ні дітей не допускатимуть до роботи та навчання. Батьки, які приводять дітей в школу, повинні користуватися масками, коли заходять в будівлю. У школі обов’язково повинні бути антисептики й діти повинні ними користуватися”, – сказав міністр.

Читайте также:   Лише 3 дні залишилося до найказковішої події цього літа — вручення премій «ТОП 100: Майбутнє України. Діти»

Степанов зазначив, що міністерство охорони здоров’я разом з МОН вивчає практику закордонних колег з цього питання. Міністр пообіцяв, що наступного тижня правила роботи шкіл будуть представлені Кабміну на затвердження.

Президент Володимир Зеленський сподівається, що країні вдасться уникнути другої хвилі захворюваності на коронавірус, і що діти з 1 вересня підуть до шкіл, як зазвичай. За його словами, Україна не готова до дистанційного навчання.

Тим часом у МОЗ готуються розглянути продовження карантину ще на місяць.

Раніше в.о. міністра освіти та науки Сергій Шкарлет заявив, що його відомство розробляє кілька варіантів відвідування дітьми шкіл з 1 вересня. Вибір буде залежати від епідемічної ситуації в країні восени. Він також допустив, що буде змішана форма навчання – частково оффлайн, частково онлайн. Допустив Шкарлет і відвідування школи по змінах.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.