Життя компаній у післякризовий період

Криза змінить весь колишній порядок життя компаній, методи їх роботи й конкурентної боротьби. Багато ваших конкурентів не витримають цю кризу – почнуться скорочення і внутрішні реорганізації. Після очищення ринку клієнти, ЗМІ та громадськість будуть з підозрою дивитися на дії компаній, які вижили. Зміняться правила гри і тому вам, щоб вижити, необхідно змінювати мислення.

Необхідно зрозуміти сенс нових тенденцій в поведінці споживачів і рухатися вперед з їх урахуванням. Потрібно керуватися виключно інтересами клієнтів, використовувати передові технології та залучити до цього всіх своїх співробітників для досягнення прибуткового зростання. Вибудовування компанії навколо інтересів клієнта в довгостроковій перспективі буде вигідним для вас. Водночас на ринок вийдуть нові компанії, вважаючи що настали добрі часи для старту. Такі компанії з’являться в багатьох сферах і заберуть свій шматок пирога. Це ті компанії, які покажуть нові стандарти, пов’язані з очікуваннями клієнтів щодо їхніх послуг, товарів і витрат.

Поява нових гравців на ринку і впровадження інновацій можуть змінити вподобання клієнтів. Багато компаній, які недооцінюють те, що відбувається, зникнуть з ринку. У результаті більшості виживших компаній доведеться прийняти на озброєння нову бізнес-модель, не схожу на ту, що була раніше.

Для правильного її вироблення потрібно прислухатися до свого споживача і підвищити ступінь прозорості в роботі. Споживачі почнуть більше звертати увагу на постачальників послуг, стануть більш скептичні й чутливі. Споживачі стануть скромніше в бажаннях і будуть довше приймати рішення щодо покупки. Вони будуть схильні до раціональних і обережних розв’язань своїх проблем і чекатимуть більш бездоганних за якістю послуг за менші гроші.

Основні елементи нової концепції повинні містити захист інтересів клієнта, простоту спілкування з ним, нові шляхи здійснення процесу купівлі, порядність і людський вимір.

Читайте также:   Важливість інтелектуального розвитку

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *