Сім’я – головна спадщина людини

Головна спадщина людини – це сім’я, її щастя і якість життя. Ніщо не приносить більше щастя і задоволення, ніж сім’я. Вона в житті найважливіша за все. Ніякий успіх не може компенсувати невдачі у власній родині. Робота, яку ви робите у власному будинку – це найважливіша робота.

Сім’я має головну цінність і заслуговує більше часу й уваги, ніж їй традиційно заведено приділяти. Люди витрачають сотні годин на роздуми про стратегічні робочі питання, але не бажають приділити хоча б кілька годин розвитку і відносинам у власній родині. Заведено вважати, що якщо ви успішні вдома, то ви, нібито, не можете бути так само успішними на роботі. Як поєднати ці дві речі?

При ретельному плануванні ви досягнете успіху в обох цих сферах. Успіх в одній породжує успіх в інший. Культивуйте в дітях значущість і прагнення до добра, допомагаючи їм розкрити в собі весь свій потенціал. Допомагайте їм бути чесними, кмітливими, дисциплінованими й працьовитими. Навчайте їх досягати реальних результатів, чесних досягнень і успіхів, а не те, як їх оцінять оточуючі. Їм дано дивовижний дар вибору, вони не повинні миритися з роллю жертв або гвинтиків у великому механізмі.

Уявіть, яке майбутнє нас чекає, якщо наші діти будуть рости з усвідомленням цих принципів, відмовляючись бути жертвами та залежними, будучи вільними від підозр і необхідності захищатися, як повністю відповідальні громадяни, які дуже серйозно ставляться до своїх зобов’язань перед іншими. Це можливо. Тільки потрібно приділяти цьому час.

Читайте также:   Життя компаній у післякризовий період

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *