Роль команди у зростанні компанії

Знайти високопрофесійні кадри на всіх рівнях і залучити їх до роботи – одне з важливих завдань під час розвитку компанії. Для його успішного виконання необхідно використовувати маркетингові прийоми, в тому числі просування бренду. У цьому випадку ваша компанія зможе залучити й утримати потрібних людей для розвитку бізнесу.  Дуже важливо правильно організовувати співбесіду і прийняття на роботу. 

Перш ніж почати набір кадрів, створіть оцінну картку кандидата, де ви маєте написати його цілі, завдання, очікувані результати роботи, дохід, риси характеру й навички. З огляду на те, що пошук і підбір персоналу пов’язаний з витратами, дана методика дозволить менше помилятися. Але головне, звичайно, – це вимірюваний результат, якого повинен досягти кандидат протягом першого року роботи. 

Важливими є також вимоги до кандидата, які відповідають культурі й стратегії компанії. Для розвитку компанії, що стосується аспекту пов’язаного з персоналом, керівник схожий на гравця у шахи. Для виконання амбітних завдань пов’язаних з розвитком, керівнику потрібна команда фахівців, як шахові фігури. І в цьому плані, якщо брати на роботу середні фігури, як пішаки, які нічим не виділяються – тоді це буде гальмувати розвиток. Тому потрібно шукати людей професіоналів в одній області. В цьому плані необхідно навіть шукати й приймати на роботу “трохи дивних” людей, які відрізняються від загальної маси. 

Так само, для того, щоб виділитися і зробити прорив у своїй сфері, вам необхідні нестандартні стратегії розвитку, що відрізняються від конкурентів. Тому важливу роль у розвитку бізнесу відіграє маркетинг. Люди, які відповідають за маркетинг в компанії, повинні придумувати оригінальні методи залучення або переманювання кращих кадрів. Обирайте кращих, і це додасть розвитку компанії новий імпульс і силу, які принесуть свої плоди в майбутньому.

________________

Читайте также:   Маркетинг - це про науковий підхід, а не про інтуїцію

Цей матеріал опубліковано на блог-платформі Financoff. Думка автора може не збігатися з думкою редакції.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *