Правильне позиціювання бренду

Правильне позиціювання компанії може привести до несподіваних для вас результатів. Клієнти можуть як підняти ваш бренд на нову висоту, так і опустити його вниз. Але зараз позиціювання бренду прийняло інші форми. Якщо раніше для цього достатньо було просто реклами, то зараз потрібно постаратися здивувати клієнта, зробити так, щоб клієнт отримав реальне враження від спілкування з вашим брендом.

Важливо створити це відчуття клієнта від вашого бренду в усіх точках взаємодії. Це означає, що всі ваші співробітники повинні жити з вашим брендом і цінностями, що лежать в його основі. Пропонуйте клієнтам прості й зрозумілі продукти, які ви б самі хотіли купити. Надавайте послуги клієнтам так, як ніби ви це робите для себе. При розробці нових продуктів і послуг орієнтуйтеся на нові технології та онлайн взаємодію з клієнтом.

Оскільки світ фізичної взаємодії та особисті зустрічі з клієнтом йдуть в минуле, будьте відкриті, станьте уразливі, порядні, співпереживайте і будуйте з клієнтами рівноправні відносини. Але будьте готові до того, що включення цих якостей в організаційну структуру і в основу цінності бренду потребуватиме великих зусиль і праці. Ви зіткнетеся з опором співробітників. Або прозорість і простота можуть знизити вашу маржу в короткостроковому періоді.

Але, для того щоб впоратися з цим завданням, необхідна адекватна інтерпретація того, що відбувається і бачення майбутніх результатів. А при правильному позиціюванні бренду в довгостроковому плані результати точно будуть, як у вигляді зростання продажів, так і прибутку вашої компанії.

Читайте также:   Ощадливе ставлення до витрат ресурсів

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 3765

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *