Люди обирають не продукт, вони обирають імідж

Образ бренду – важлива складова розвитку будь-якої компанії. Перш ніж почати щось робити або продавати, вам слід вирішити, який імідж вам потрібно додати вашому бренду, тобто рекламованому товару або послузі певної марки.

У компаній, товарів та послуг, як і у людей, є власна індивідуальність і характер, і вони можуть принести успіх або, навпаки, забезпечити повний провал. Характер продукту складається з багатьох чинників: назви, пакування, ціни, рекламного вигляду і, головне, природи самого продукту.

Будь-яку рекламу слід розглядати як певний внесок у створення бренду. Ваша реклама повинна послідовно підтримувати один і той же імідж протягом багатьох років. Важливо додати вашому продукту якісний імідж. Якщо ваша реклама виглядає дешевою – це позначиться на іміджі продукту. Люди обирають не продукт, вони обирають імідж!

 Створювати рекламний продукт для будь-якого продукту або компанії – дуже тонка справа. Вам ніколи не добитися ні слави, ні успіху, поки ви не винайдете креативну ідею. Саме вона привертає увагу споживачів і змушує їх купувати ваш продукт. Поки у вашій рекламі немає хорошої ідеї, вона буде проходити повз покупця.

Зазвичай тільки одна рекламна кампанія зі ста містить в собі справжню супер ідею. Один копірайтер, який добре знає свою справу – прийоми, за допомогою яких можна змусити людей звернути увагу на рекламу, – здатний вплинути на набагато більшу кількість читачів, ніж всі інші. Відмінні риси гарного копірайтера: 

  1. Великий інтерес до продукту, до людей і реклами.
  2. Почуття гумору.
  3. Звичка до сумлінної праці.
  4. Уміння писати цікаві тексти для ЗМІ.
  5. Уміння думати й аналізувати.
  6. Бажання створювати кращі рекламні тексти. 

Якщо реклама не допомагає продавати, значить вона не креативна.

Читайте также:   Що таке Soft skills?

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *