Як підвищити прибутковість компанії

Метою компанії, що зростає має бути підвищення прибутковості втричі та навіть більше разів від середньої по галузі. Однак не завжди всі процеси налагоджені й виконуються так, щоб забезпечити високу прибутковість. Постійна непотрібна метушня співробітників, великі витрати часу на виправлення помилок та інші проблеми, які заважають швидкій реалізації стратегії зростання. Звичайно, можна і в разі неякісного виконання домогтися успіху, проте для цього буде потрібна ідеальна стратегія і співробітники, які працюють по 18 годин на день, 7 днів на тиждень, виправляючи весь час помилки один одного.

Але в такому випадку ви втратите час і гроші. Для вирішення цього завдання, потрібно підвищити ефективність щоденних нарад. Перевіряйте хто, що і коли збирався робити. Це забезпечить чіткість комунікації й прозорість у звітності та виконанні завдань. Якщо завдання велике – розділіть його на частини й питайте за терміни виконання кожної з них. 

Виконавча команда повинна мати високий ступінь довіри всіх учасників один до одного, здатність сперечатися й можливість конструктивних конфліктів, що призводять до ефективних рішень. Зазвичай в дрібних компаніях цьому заважає дружба співробітників. Всі члени команди повинні визнавати її неоднорідність, і бути готовими кидати один одному виклик для аналізу та правильного прийняття рішень. Кожен повинен чітко знати свої завдання і цілі на квартал, які в сукупності призведуть до спільної мети – збільшення прибутковості компанії. 

Дуже важливо в цьому випадку налагодити комунікацію, тому, що коли працюють разом від двох і більше осіб, це вимагає чіткого встановлення правил гри для виключення нездорових конфліктів. Для цього і необхідно проводити систематичні наради, де ставляться правильні завдання і виконується перевірка своєчасного виконання поставлених цілей. 

Важливо також в процесі виконання отримувати зворотний зв’язок від клієнтів і від персоналу. Це допоможе вчасно усунути перешкоди, допомогти розв’язати поточні проблеми, які заважають реалізації планів, і при необхідності внести коригування в дорожню карту. Для стимулювання співробітників з метою намагатися виконувати поставлені завдання якісно і в строк, можна писати на загальнодоступній дошці результат кожного з них за тиждень або місяць і найкращих заохочувати призами.

_______________

Читайте также:   Життя компаній у післякризовий період

Цей матеріал опубліковано на блог-платформі Financoff. Думка автора може не збігатися з думкою редакції.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *