Костянтин Скопцов на церемонії нагородження Топ-100 «Гордість України. Чоловіки»: номінант і учасник

Продюсер заходу Богдан Терзі з дружиною (ліворуч), Костянтин Скопцов, та фінансовий експерт Максим Рудік с дружиною (праворуч).

«Величезний заряд позитиву і море спілкування», — ось як охарактеризував церемонію нагородження топ-100 чоловіків і жінок країни Костянтин Скопцов. Художник розповів Financoff подробиці своєї участі у заході. Його заявка стала однією з тих, які пройшли у фінал. Після уважного розгляду, редакційна рада присудила Скопцову нагороду в номінації «Культура».

Крім того, на особисте прохання продюсерів Ельвіри Гаврилової і Богдана Терзі, художник вручав нагороди переможцям у номінації «Спорт». І тут немає нічого дивного, адже Костянтин Скопцов в минулому професійний спортсмен і тренер в трьох видах спорту: бодібілдинг, карате вадо-рю і «кхі кін ким чи-ен» — родовий стиль в’єтнамських бойових мистецтв.

«Спортсмени являють собою синтез краси тіла та сили духу»,  — Костянтин Скопцов, художник

Художник Скопцов разом з лікарем-стоматологом Аль-Мохамадом Арефом Ахмадом.

Художник розповів нашому кореспонденту, що участь в церемонії стала для нього несподіванкою і, виголошуючи промову, йому довелося імпровізувати. Однак він впорався з цим без особливих зусиль. «Спорт — дуже близька мені тема, адже багато років, поряд із мистецтвом, спорт становив моє життя і давав мені хліб», — розповів Костянтин Скопцов. Вітаючи номінантів, він підкреслив, що завжди вважав спортсменів дуже сильними не тільки фізично, а й морально. На думку Костянтина, для спортсменів природньо завжди домагатися успіху і в будь-яких умовах йти вперед. Тому саме вони є тією основою нації, на яку можна розраховувати в будь-яких кризах і колотнечах.

Нагороди з рук художника отримали п’ять чоловіків і жінок: плавчиха Яна Клочкова, фітнес-тренер Катерина Кандело, футболіст Сергій Мельник, бодібілдер Вадим Садковський, боєць MMA (змішаних бойових мистецтв) Володимир Тесля.

Спілкування з видатними людьми як джерело натхнення

Художник, який увійшов в топ-100 видатних українців чоловічої статі.

«Було дуже приємно і самому отримати нагороду, — зізнався Костянтин. — Для мене, як і для будь-якого художника, важлива реакція суспільства на свою творчість». Майстер підкреслив, що вихід у фінал всеукраїнського рейтингу означає, що йому вдалося донести зміст і призначення своїх робіт до глядача. «Радісно було, коли перед церемонією підходили власники моїх картин і відвідувачі вернісажів — знайомилися, вітали, фотографувалися», — сказав Скопцов. Спілкування з відомими людьми і справжніми професіоналами з різних сфер стало для художника надихаючим. «Відчуваю великий посил до нової роботи», — повідомив він.

Якою буде ця нова робота, в яких дивовижних творах мистецтва вона втілиться? Ми поки не знаємо, але дізнаємося першими. Можливість насолодитися вже існуючими картинами і побачити нові відразу після створення є і у вас. Не пропустіть — заходьте на персональний сайт митця.

Читайте також: «КНИГА ВИХОДУ НА СОНЯЧНЕ СВІТЛО» — ДАВНЬОЄГИПЕТСЬКА КОЛИСКА СВІТОВОЇ СИМВОЛІКИ

Читайте также:   Художник пише книгу: Костянтин Скопцов і його літературна праця

 

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *