Зачіска: 4 аксесуари з 90-х, які повернулися до моди цією весною

Резинки для волосся, бантики, великі шпильки… Аксесуари 90-х повернулися і вам майже напевне не вдасться проігнорувати цей тренд. Та й навіщо? Адже це дуже стильно, практично та зручно.

Панами

Дизайнер Anna Sui у колекції весна/літо на Нью-Йоркському тижні моди представила блискучі квіткові панами. Одну з них продемонструвала на собі супермодель Белла Хадід. Маєте сьогодні погану зачіску? Це не привід не сяяти – просто одягніть яскраву панаму від Sui. Вона чудово виглядатиме в парі з піджаком, вашими улюбленими мом-джинсами і чоботами. Якщо погода дозволяє, то можна поєднувати панаму з легкою сукнею.

Грубі резинки

Зверніть увагу на те, як носила резинку Хейлі Бібер, доки не відстригла своє довге біляве волосся. Як обличчя Adidas, Хейлі поєднувала високий хвіст із спортивними костюмами вільного крою. Але резинки, безперечно пасують будь-якому стилю.

Читайте также:   Перший після смерті: як Майкл Джексон заробив $ 2,4 млрд за 10 років після смерті

Банти

Великі чорні банти фешн-експерти рекомендують носити з зачіскою «поні» – кінський хвіст, перев’язаний двома бантами – одним на потилиці, де збираємо волосся, а другим – посередині хвоста. Спробуйте цей стиль з високими чоботями і приталеним піджаком. Або для вечірнього виходу. Не забудьте також одягнути висячі сережки, вони чудово пасуватимуть такій зачісці.

Шпильки

Блискучі шпильки, якими ми так любили в дитинстві заколювати коси, теж повернулись. Для прогулянки містом можете обрати романтичні та милі шпильки із пластмасовими квітами. Для вечірнього виходу – прикрашені дорогоцінними каменями.

Читайте також: НАЗАД У ЧАСІ: ТРЕНДИ РАННІХ 2000-Х, ЯКІ ПОВЕРТАЮТЬСЯ

 

 

 

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *