Назад у часі: тренди ранніх 2000-х, які повертаються

Початок 2000-х – загадковий період в історії моди. Експерти досі не розуміють, як сталося, що голі животи, помаранчеві спреї для засмаги та поєднання джинсового верху та джинсового низу визнавалися елементами високої моди. Тим не менш, багато, здавалося б сумнівних, тенденцій того часу повертаються. Прихильники моди ранніх 2000-х мають за це дякувати Беллі Хадід та Софії Річі – моделям, які не слідують за трендами, а створюють їх.

Джинси з низькою посадкою

Щойно ми звикли до зручних мом-джинсів, як тенденція до низької посадки повернулася. Ставлення до таких змін серед модниць неоднозначне. Хтось радіє тому, що можна знову хизуватися підтягнутим животиком. А хтось вважає це вульгарним і сподівається, що тренд не довго буде актуальним. Вибір за вами!

Читайте также:   Модные тренды новых круизных коллекций 2019 - fashion-блогер Эльвира Гаврилова

Камуфляж

Це тренд, який повертається кожних кілька років. Бренд Off-White включив мілітарі-речі до своєї нової колекції. The Weeknd влаштував на свій день народження справжню камуфляжну вечірку, на якій всі гості (в тому числі зіркові) були одягнені в речі камуфляжного забарвлення. «Camo» офіційно повертається. Цей стиль чудово доповнить ваш повсякденний гардероб.

Брюки карго

Пора згадувати, як колись заправляли брюки-карго в чоботи по ікри. Ферджи, Гвен Стефані, Крістіна Агілера – всі носили мішкуваті брюки на початку 2000-х. Зараз такі вуличні бренди як I.AM.GIA і Prix Workshop відроджують цей тренд і пропонують міксувати брюки карго з кросівками.

«Дитячі» футболки

Обрізані/обірвані футболки в моді вже давно. Але останнім часом на полички магазинів прямо із 2000-х повернулися футболки зменшених, «дитячих» пропорцій. Ви також можете побачити їх в старих кліпах Брітні Спірс та Крістіни Агілери. Там же можна надихнутися ідеями, з чим комбінувати цей елемент одягу. «Дитячі» футболки, до речі, чудово пасуватимуть брюкам карго.

Читайте также:   Бэкстейдж фотосета в баварской тематике для журнала Financoff (Ноябрь)

Читайте також: ДИТЯЧА МОДА: ТОП ТРЕНДІВ У ДИТЯЧОМУ ОДЯЗІ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 594

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *