“Віртуозний маркетинг” Клауса Коб’єлла

Я завжди говорила, що самоосвіта – наше все! Власникам бізнесу і маркетологам не можна застоюватися, адже конкуренти не сплять! Джерел отримання інформації у нас маса: семінари, інтерв’ю та бізнес-тренінги, особистий досвід, досвід колег по цеху і, звичайно ж, книги. Однією з найцікавіших і неймовірно корисних книг з маркетингу, які я коли-небудь читала, є праця Клауса  Коб’єлла “Віртуозний маркетинг”.

Клаус Коб’єлл – одна з найбільш яскравих і харизматичних особистостей в бізнесі Німеччини. Його сміливі ідеї з управління персоналом і маркетингу змінили підхід до бізнесу в багатьох компаніях Західної Європи. Дана книга Коб’єлла присвячена маркетинговому плануванню. На думку автора, це одна з основ підприємницького успіху. Як і інші книги Коб’єелла, “Віртуозний маркетинг” написаний з гумором, в захопливій і легкій для розуміння формі та містить практичні рекомендації, багато з яких можна назвати маркетинговими ноу-хау.

“Віртуозний маркетинг” дійсно заслуговує на увагу. Захоплива подача матеріалу автором, заснована на багаторічному практичному досвіді та опис дійсно робочих інструментів маркетингу, дозволяють читати книгу на одному диханні. Якомога докладнішим способом розписані ходи компанії (практично готові кейси), вжиті її керівництвом на різних етапах розвитку.

Правда є у книги й мінуси, а точніше тільки один – в книзі “Віртуозний маркетинг” описана дійсність західного маркетингу. Природно, дещо можна застосовувати й в українських реаліях, а якщо при цьому ще й враховувати той факт, що Україна трохи відстає від західного маркетингу, то з урахуванням року написання книги (2004), в наших сучасних умовах інформація буде цілком актуальна.

Поряд з доступністю викладу і детальністю опису конкретних маркетингових заходів, в книзі “Віртуозний маркетинг”  докладно викладена стратегія компанії, в тому числі й у кризовий рік.

Книга розповідає про діяльність невеликого готелю в одному з маленьких мальовничих німецьких містечок. Робота буде цікава не тільки для готельєрів та маркетологів сфери HORECA, оскільки практично застосований маркетинг в одній області, цілком запросто може спрацювати й в інший, звичайно не завжди та при належній кмітливості.

Скажу вам виходячи з особистого досвіду, що “Віртуозний маркетинг” я перечитувала не один раз з блокнотом у руках, виписуючи цікаві для себе моменти й ідеї. Крім того, якщо ви купуєте книгу, а не берете її в бібліотеці, читання без позначок на полях – це як лекція без конспектування. Я вже давно збираю власну бібліотеку і в ній не знайдеться, напевно, жодної книги (крім тих, що ще не читала) без позначок олівцем на полях.

Я трохи консерватор в плані читання – люблю друковану літературу. Але серед моїх знайомих є багато любителів електронних книг. До речі, “Віртуозний маркетинг”  можна легко знайти у вільному доступі в мережі, головне бажання! Читайте, розвивайтеся й успіхів вам!

Читайте также:   Як працювати з аудиторією X, Y, Z і Альфа

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *