Три питання, які треба собі задати, якщо ви хочете свій бренд

Три кроки до створення власного бренду

Будь-який бізнес базується на максимальній тверезості, з якої ти до нього підходиш. Свого часу було таке цікаве інтерв’ю світового гросмейстера Гаррі Каспарова, до якого підійшла дівчинка-журналістка і каже: «Гросмейстер, на скільки ходів ви плануєте ситуацію?» 32 ходи ви тримаєте у себе в голові? На що гросмейстер зніяковів і відповів: «Ніколи в житті, максимум два ходи». Її ця відповідь не влаштувала, тому що вона шукала резонанс в цій ситуації. І він почав пояснювати, що майстерність гросмейстера полягає в максимально тверезому погляді з боку на поточну ситуацію і рішення, які можуть вплинути на відчутне майбутнє. На те, на що ти можеш вплинути буквально зараз.

Людина, яка засновує свій бренд, повинен максимально тверезо і чесно відповісти собі на три ключових питання.

Перше: чи потрібно те, що було вчора, сьогодні? Це надзвичайно просте питання. Тому що вчора, по-перше, вже настало, по-друге, воно відіграло свою роль.

І це питання базується на простому: якщо я почну робити те ж саме, що робили інші, автоматично я буду другим. Тому що ми думаємо, що якщо ми візьмемо бізнес-модель тих, хто вже робив щось до нас і це кейс успіху, то ми чомусь автоматично будемо успішні в цьому теж. Ні. Споживач на це подивиться з точки зору: а навіщо мені брати у другого, якщо у мене є першоджерело? Ось такий момент.

Друге: чи є у мене в принципі щось, що я можу запропонувати? Кожна людина скаже: «Та у мене є ідея!» та інше. Якщо ти вирішив заснувати свій бренд, то перше, над чим ти повинен працювати, це над створенням якісного зразка.

Проблема українських виробників, стартаперів та всіх інших в тому, що ми вважаємо, що у нас є прекрасна ідея. Але ідея сама по собі нічого ніколи нікому не продає, якою б вона класної не була. І навіть візуалізація цієї ідеї нічого не продає. І неможливо за допомогою маркетингу створити певного роду емоційну цінність, якщо у тебе це не підкріплено бізнесом.

Третє: чи любиш ти те, чим збираєшся займатися?

Принцип бізнес-моделей — це тільки методичність. Це чесно. Скільки кейсів, скільки клієнтів до мене зверталося, я завжди пояснював: ме-то-дич-ність. Ринок дуже сильно зростає. І світовий, і український — хоч і в меншій мірі, але теж. І методичні дії протягом тривалого періоду завжди дають результат. А протриматися можна тільки з великої любові.

Тому три питання — це актуальність, чи є у мене, що запропонувати, і люблю я те, що роблю?

Читайте также:   Маленькое черное платье: настоящая история создания шедевра

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 4

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *