Види ліні та як з ними боротися

Всі ми часом лінуємося, але не спішіть називати себе ледацюгою. Вчені стверджують, що патологічні ледарі зустрічаються вкрай рідко, а всім іншим цілком під силу засукати рукава, перебороти цей стан і змусити себе до роботи. Головне – зрозуміти, яка причина того, що вам зараз складно виконувати завдання, думати, виявляти активність.

Відсутність мотивації

Це одна із найпоширеніших причин для ліні. Коли людина не розуміє, навіщо виконувати ту чи іншу роботу, то їй складно змусити себе її зробити. Вона починає шукати відмовки, відкладає на потім.
Як з цим боротися? Придумати собі мотивацію. Якщо користі від роботи ніякої, а зробити треба – придумайте собі якесь покарання або заохочення. Наприклад, якщо не виконаєте роботу вчасно, то не підете на цьому тижні в кіно на фільм, який так чекали.

Читайте также:   Forbes назвав найбільш високооплачуваних мертвих знаменитостей

Відсутність винагороди

Кожна робота повинна якось оплачуватись, щось давати взамін. Це не обов’язково мають бути гроші. Можуть бути емоції, почуття вдячності. Якщо ви нічого не отримуєте, що зникає бажання старатися.
Підгодуйте почуття власної гідність добре виконаним завданням. Доведіть, що можете, бажаєте і впораєтеся. Далі все піде краще.

Погане самопочуття

Коли ви хворієте, то зазвичай берете лікарняний. Але є хвороби, які протікають майже безсимптомно і все, що ви відчуваєте – це фізична слабість, апатія, головний та м’язовий біль. Якщо в’ялість та лінь стали вашими постійними супутниками – пора звернутись до лікаря. Здайте аналізи. Можливо, причиною поганого самопочуття став низький гемоглобін крові і відсутність вітамінів. Тоді лікар допоможе усунути лінь.

Читайте также:   25 стартапів, які стануть “єдинорогами”

Страх провалитись

Коли ви не впевнені в своїх силах, то уявляєте той сором, який будете відчувати, коли провалитесь. Це паралізує та не дає сповна себе проявити.
Припиніть думати про погане. Погані передчуття справдяться, якщо нічого не робити і не прагнути до результату.

Читайте також: 4 ФЕШН-ПОРАДИ, ЯК ОСВІЖИТИ ЗИМОВИЙ ГАРДЕРОБ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 816

Напишите комментарий

Your email address will not be published.