Робота VS особисте життя: як витримати баланс

Робота VS особисте життя: як витримати баланс

Терміну «work-life balance» уже більше 40 років. Він виник у 80-х роках, бо люди шукали спосіб збалансувати час, витрачений на роботу та особисте життя. Це особливо актуально для жінок, адже на роботі їх часто не покидає відчуття, що щось важливе втрачається в цій гонці.

Через вічну конкуренцію ми перепрацьовуємо. Це погано позначається на здоров’ї – з’являються безсоння, стреси, емоційне вигорання. В результаті, на сім’ю, друзів, саморозвиток та улюблене хобі часу не залишається. Із цим потрібно боротися. Ви повинні усвідомити, що робота – це надзвичайно важливо, але це ще не все життя. Ваше життя складається ще багатьох-багатьох речей.

Читайте также:   Лучшие платья по типу фигуры - fashion-блоггер Эльвира Гаврилова

Спробуйте дотримуватись наступних правил і знайдете цей такий бажаний «work-life balance».

Обмежуйте соціальні ролі

Чим більше ролей ми на себе звалюємо (директор, партнер, завідувач, мама, голова батьківського комітету, кохана, господиня), тим завантаженішими почуваємось. Психологи радять не приміряти на себе більше 8-ми ролей, аби ваше життя не вислизало з-під вашого контролю.

Спрощуйте життя

Делегуйте повноваження. Ви не зобов’язані все робити самостійно. Робіть справи, важливі особисто для вас. Інші можна робити колективно, чи доручити комусь. Не бійтеся також просити допомоги.

Обмежуйте робочий час

Багато відомих та успішних бізнесменів взяли собі за правило не повертатися до роботи по закінченні робочого часу. Таким чином, вони більш мотивовані не відволікатися на зайве та встигнути все в строк. Залишайте робоче місце не лише фізично, а й морально. Припиніть думати про роботу та зосередьтеся на собі, своїх мріях, захопленнях, планах.

Читайте также:   Магія слова «ні»: вчимося відмовляти правильно

Читайте також: НАЙМОДНІШІ СПІДНИЦІ ЗИМИ-2019

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *