Особистісне зростання: як ставити цілі й досягати їх

Ми щодня чуємо масу рад від коучів і акул бізнесу про те, як стати успішним. Деякі апелюють до самоосвіти (і звичайно ж вони мають рацію), деякі – до практичних завдань (і вони мають рацію, як і перші) тощо. А я сьогодні хочу розповісти вам про важливості позитивного настрою. Всім відомо, що люди з позитивним настроєм частіше досягають успіху в спілкуванні з оточуючими, успішніші в коханні, здоровіші, більш життєрадісні та, звичайно ж, успішні в бізнесі.

Як довгий час зберігати позитивний настрій?

Усі рекламники прекрасно знають про силу повторення. Так, якщо одну і ту ж саму фразу повторювати досить часто, що б це не було, рано чи пізно, народ на це купиться. Доведено, що діти, яких постійно підбадьорюють і вселяють впевненість в успіху – краще вчаться, мають високу самооцінку і рівень знань. Так чому б нам з вами не використовувати феномен повторення у власних цілях? Шкода, що дорослих найчастіше нікому підбадьорювати, тому доводиться робити це самим.

Перш ніж зайнятися самопереконанням, потрібно грамотно скласти список планів і цілей. Далі ви створюєте позитивну афірмацію на кшталт: «Я можу зробити це!», «У мене все виходить!», «Я домагаюся успіху!». Установки будуть працювати тільки в тому випадку, якщо відносяться до конкретних цілей. Їх потрібно повторювати по 5 разів вранці, вдень і ввечері, поки вони не вкоріняться в вас і не стануть частиною вас самих.

«Я найчарівніша і найпривабливіша!»

Людина – істота соціальна і не варто забувати, що часто, наше оточення впливає на наші дії та рішення.

Бадьорі та доброзичливі люди підіймають наш дух, а озлоблені й ті, які вічно ниють – затьмарюють існування. Якщо у вас є вибір (а він є завжди) тримайтеся якомога далі від песимістів і скигліїв. Я, звичайно ж, не кажу остерігатися друзів і членів сім’ї, коли у них труднощі й вони можуть потребувати вашої допомоги та підтримки. Я маю на увазі професійних зануд і енергетичних вампірів. До них відносяться люди, які постійно на щось скаржаться, постійно когось обговорюють і критикують, будь то їх начальники або підлеглі, їх власні батьки або діти. Саме через таких скигліїв падає продуктивність праці та псується моральний клімат в колективі. Обходьте їх далекою дорогою. Навколо достатньо енергійних, життєрадісних людей, здатних підтримувати ваш позитивний настрій і заряджати вас енергією!

Оточіть себе саме такими, станьте такими самі. Те ж стосується і телебачення. Якщо ви ще не звертали уваги, придивіться і порахуйте, яких новин на телебаченні більше – позитивних чи негативних. І зробіть висновок, який зробив один мій знайомий, викидаючи телевізор: «Менше знаєш – краще спиш!»

Що таке “Щоденник Успіху” і навіщо він потрібен

Німецький фінансист і коуч з питань особистісного зростання і грошей Бодо Шефер стверджує: якщо ви кожен день будете вести “Щоденник успіху” – через 90 днів ваш дохід гарантовано збільшиться мінімум на 20 відсотків.

Принцип його дії простий: записуючи кожен день успіхи, ми фіксуємо в лівій півкулі впевненість в успішності взагалі, мозок нас сприймає як все більше й більше успішних людей, що відповідно впливає на наше подальшу поведінку, яка, своєю чергою, відбивається на тому, що ми маємо. І не тільки в матеріальній сфері. Адже планувати успіх можна в будь-якій області!

Можливості для розвитку та успіху приходять у наше життя досить часто. Просто ми за вічним колообігом справ не вміємо їх розпізнавати й пропускаємо повз себе. Згадайте свої нереалізовані можливості та прикиньте, яким було б ваше життя, якби ви були готові до реальних дій і почни їх тоді. Готуйте свій розум до кожної такої ситуації, приведіть його в стан готовності діяти, і тоді він буде помічати відкриті перед вами шляхи…

Всі великі досягнення починаються з малого. Ніхто й ніколи не досяг чогось великого, сидячи в затишному кріслі у повній бездіяльності. «Так» і «ні» – ось два найважливіших слова, які ми вимовляємо. Саме вони визначають наше життя. Скажіть «так» своїм мріям, «так» – своїм бажанням, «так» – позитивному майбутньому, «так» – тим цілям, які ви перед собою ставите. Скажіть «ні» – закритості, пасивності та бездіяльності. Зрештою – це тільки ваше життя. І прожити його треба так, щоб залишити після себе спадщину для наших нащадків!

Читайте также:   Дитяча мода: топ трендів у дитячому одязі

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *