Гуляй сміло: 5 порад працеголікам

Гуляй сміло: 5 порад працеголікам

Якщо ви живете в божевільному темпі й не можете дозволити собі ні дня без вирішення важливих питань та задач, то часом забуваєте, що людські ресурси – вони не безмежні. Режим «білки в колесі» викликає погіршення самопочуття, стрес та знесилення. Як цього уникнути? Читайте нижче!

Добре харчуйтеся

Пригадайте вислів «Війна – війною, а обід за розкладом» і завжди дотримуйтесь цього правила. Ні в якому разі не нехтуйте харчуванням. Це паливо для вашого мотору. Без регулярного харчування у вас не буде сил та енергії. Вже не кажучи про те, що через проблеми зі шлунком можна загриміти до лікарні і випасти на кілька тижнів з робочого життя. Якщо цінуєте свій час, то без ситного сніданку та обіду не обійтися.

Читайте также:   "Маркетингові війни" Джека Траута

Робіть перерву

Це правило стосується не лише вихідних. Робіть короткі 10-хвилинні перерви протягом робочого дня. Так, це позначиться на вашій продуктивності. Але тільки в кращий бік!

Вибирайтеся на природу

Хоча б раз на місять виїжджайте з тісного та задушливого мегаполісу кудись на природу. До річки, озера, в ліс, в гори… куди заманеться. Але подалі від шуму, вихлопів та неонових вивісок. Це допоможе привести нерви в норму, віднайти друге дихання для продовження «вічної гонки». Просто спробуйте і здивуєтесь, які дива творить природа.

Скажіть перфекціонізму «ні»

Не женіться за ідеалом. На те він і ідеал, аби на нього постійно рівнятися, але ніколи не досягати. Не витрачайте сили на вдосконалення того, що і так чудово працює. Краще зосередьтеся на інших завданнях, які перфекціонізм відтіснив на другий план чи взагалі позбавив вашої уваги.

Читайте также:   Монетизація YouTube-каналу під час карантину: що змінилося і як адаптуватися

Потисніть руку допомоги

Не відмовляйтеся від допомоги, якщо вам щиро її пропонують. Від вас не убуде, а дві голови таки краще, ніж одна. Не соромтесь також самостійно просити про допомогу, якщо вона вам дійсно потрібна.

Читайте також: БОГИНІ СТИЛЮ: НА КОГО ПІДПИСАТИСЬ В INSTAGRAM

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *