Наймодніші принти наступного сезону

Весною та літом дизайнери пропонують нам два трендових принта, протилежних за своїм стилем та настроєм. Йдеться про анімалістичний принт і горошок.

Леопард повертається

Модні будинки не змовляючись включили леопардові принти до головних трендів сезону «весна/літо 2019». Модельєри тим самим повернули ці забарвлення із забуття, адже певний час «хижі» принти вважалися вульгарними і рідко яка модниця наважувалася їх одягнути. На щастя, це безглузде табу було зняте і ми знову можемо насолоджуватися леопардовим, зміїним, тигровим та навіть черепаховим.

«Хиже» забарвлення буде доречно виглядати на будь-якому елементі гардеробу. Особливо зверніть увагу на леопардових та зміїних чобітках на підборах, плащах, та аксесуарах (сережки, каблучки, пояси, сумки).

Читайте также:   Ельвіра Гаврилова вітає переможницю розіграшу і оголошує про старт нового конкурсу

Варто також пам’ятати, що анімалістичні принти дуже пістряві, тому вводити їх в образ треба дуже обережно. Поєднуйте їх зі стриманими базовими речами, щоб мати елегантний вигляд.

Класичний горошок

Романтичний чорно-білий горошок повертає нас до епохи 50-х, коли в моді були дуже жіночні та вишукані фасони одягу. Але цей принт давно уже вийшов за межі ретро-стилю. Горошки різної величини та кольору перекочували із легковажних та пустотливих сукенок до коліна до ділових спідниць-олівців, брюк та навіть до вечірніх суконь.

Читайте також: ГОТУЄМОСЬ ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ: 4 ІДЕАЛЬНІ СУКНІ ДЛЯ РОМАНТИЧНОГО ПОБАЧЕННЯ

 

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *