Британські вчені виявили кращий колір одягу для проходження співбесіди

Результати нового дослідження показали, що колір одягу, який ви обираєте, може мати великий вплив на результат деяких важливих подій – в тому числі здатний допомогти пройти співбесіду при прийомі на роботу. І колір при цьому, як виявилося, навіть важливіше фасону одягу.

Як пише видання The Mirror, самим «успішним» кольором для співбесіди, а також для важливих ділових зустрічей і презентацій, є чорний. Такої думки дотримуються 43 % британців, які взяли участь в дослідженні.

У чорному кольорі також рекомендується приходити на перше побачення чоловікам. У той же час для жінок, які шукають любов, більше підходить червоний.

Для тренажерного залу годиться синій, який мотивує людей займатися фізичними вправами. А одяг сріблястого кольору – кращий вибір для тих, хто хоче весело провести час.

Читайте также:   Чому McDonald's перемагає нові мережі з салатами і поке в меню

42% людей визнали, що судять про людей за кольором їх одягу. Так, білий майже чверть з них сприймають, як зарозумілість і претензійність, а одягнених в рожеве чоловіків більшість вважає більш впевненими в собі.

«Цілий спектр психологічних, культурних і історичних причин відповідальні за те, як ми реагуємо на певні кольори. Наприклад, по всьому світу червоний має тенденцію асоціюватися з сильними емоціями – такими, як гнів і пристрасть. Це легко зрозуміти, так як червоний – колір крові, що має явну асоціацію з гнівом і насильством, і люди також червоніють, коли відчувають хвилювання або злість… За допомогою одягу і аксесуарів, які ми вибираємо, ми можемо використовувати колір для спілкування без слів. Так, наприклад, якщо хтось одягається дуже яскраво, на якомусь рівні ми усвідомлюємо, що він хоче, щоб його помітили», – говорить психолог Беккі Спелман, яка брала участь в дослідженні.

Читайте также:   Факты о высокой моде от Эльвиры Гавриловой

Читайте також: ПЕРСОНАЛЬНИЙ БРЕНДІНГ: ПОЧАТОК

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *