Новий б’юті-тренд в Азії: чому кореянки відмовляються від 10-ступеневої системи догляду?

Багатоступенева корейська система догляду за шкірою відступає на другий план. Тепер азійські дівчата тримають сувору косметичну дієту і зменшують кількість флаконів на полиці у ванній.

Француженки асоціюються з червоною помадою, італійки – з любов’ю до оливкової олії (подейкують, що вони додають кілька крапель у свої креми), скандинавські дівчата – з купаннями в гірських джерелах. А жінки з Азії? Одразу пригадуються очисні масла, божевілля на SPF і освітлюючих засобах для вирівнювання тону. А ще ходять чутки, що у ванній кімнаті кореянки, наприклад, готові провести цілу годину – щоб пошарово нанести всі 10 (а то й більше) засобів. Щодня!

І ось навіть найзатятіші бьютіголики Азії починають вивчати мистецтво мінімалізму і поступово скорочують кількість кроків щоденної б’юті-рутини. А ще – уважніше читати етикетки на засобах. З огляду на той факт, що саме Корея є авторитетом і законодавцем мод в б’юті-індустрії, я не могла не розповісти вам про нові б’юті-тренди.

Ще в 1960-і роки в Кореї були дуже популярні прямі продажі: консультанти ходили по квартирах з великою сумкою і пропонували безліч косметичних засобів на пробу – і місцеві жінки звикли до великої кількості флаконів і баночок у своїх будинках. Що традиційно стояло у ванній звичайної кореянки? Гідрофільні масла, пінка, засіб для пілінгу, тонік, тонер або есенція, ампули, маски, зволожувальний крем, сонцезахисний крем, крем для області навколо очей. І це мінімальний набір.

Потреба у скороченні кількості коштів виникла буквально нещодавно. Це пов’язано з тим, що в останні роки відзначено зростання чутливості шкіри, почастішали роздратування і почервоніння – як наслідок надмірної кількості коштів і змішування конфліктуючих інгредієнтів. Так званий підхід skindiet, або skipcare пропонує замінити численні етапи базовими – очищенням, зволоженням, захистом від сонця. У той же час корейські косметичні засоби успішно завойовують все більшу кількість країн і споживачів, які не звикли до багатоступеневого догляду. Ми поспішаємо, в той самий час хочемо отримувати максимальний ефект. Тому корейські виробники косметики пропонують багатофункціональні продукти, 3-в-1 або навіть 5-в-1. 

Кореянки почали уважніше вивчати склад, більше читати про догляд за собою – і зрозуміли: використання одразу десятка засобів не завжди сприятливо позначається на шкірі, а деякі інгредієнти не поєднуються між собою. А корейські бренди тим часом, усвідомивши свою міць і вирішивши завойовувати новий ринок, почали підлаштовувати свої продукти під потреби американок, які живуть в режимі вічних перегонів мегаполісу, і європейок, які вихваляють філософію мінімалізму. Так для азійських марок стали природні багатофункціональні засоби. В одному флаконі тепер можуть запросто уміщатися пілінг, маска і тонік – так працюють модні зараз сплеш-маски (знайти можна у Boscia, Blithe, Avon). Есенції і тонери кореянки і японки наносять в декілька шарів – таким чином вони перетворюють базовий зволожувальний засіб на насичену маску.

Зрозуміло, це не означає, що тепер в косметичних магазинах Сеула буде неможливо знайти знамениті тканинні маски й тонери на будь-який смак. Місцеві дівчата із задоволенням купують різні сироватки, а багатофункціональні засоби використовують, наприклад, в подорожах і в тренажерних залах. Догляд в салонах також займають більше часу – якщо будете в столиці Кореї, залишайте на класичну чистку обличчя трохи більше часу, ніж у своєму рідному місті. Для кореянок догляд за шкірою і раніше був не просто звичайною дією, а ритуалом – і вони готові витрачати на нього сили та час. Просто тепер трохи менше. До того ж експерти по різні боки океану наполягають: тренди не мають значення – важливо знати потреби своєї шкіри, тоді догляд за нею буде правильним і ефективним.

__________________

Читайте также:   Згадуючи легенду: 12 надихаючих образів Джекі Кеннеді

Цей матеріал опубліковано на блог-платформі Financoff. Думка автора може не збігатися з думкою редакції.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
1 Комментарий

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *